СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ - ІГРОТЕКА 10 В 1

У Pro100 Event Agency акція на оренду розважальних атракціонів!

Організувати свято - це складне завдання, але іноді під час проведення заходу потрібно не лише скласти його таймінг, зібрати шоу-програму і підібрати декор, але перед івент-агентством варто ще й мету продумати розваги для дітей та дорослих під час збору гостей чи паузах між блоками події.

Тут на допомогу досвідченим організаторам і тим, хто думає над питанням:Як організувати свято самому?» приходять атракціони. Наше агентство свят у Харкові пропонує вам готове рішення з 10 веселих та негабаритних атракціонів, які ідеально впишуться під будь-який захід.

Оренда атракціонів – це гарна ідея для проведення корпоративних свят, а також інших масових заходів: ювілеїв, Днів народження та презентацій.

Атракціони у Харкові, ціна яких вас приємно порадує, допоможуть створити неповторну атмосферу та подарують масу позитивних емоцій усім гостям. Це універсальна відповідь на запитання: як розважити гостей на святі?

Особливо ця пропозиція щодо організації та супроводу заходів актуально для великих компаній, у яких існує необхідність перезнайомити всіх гостей між собою та зняти напругу першої зустрічі.

Для наших клієнтів ми підготували спеціальну пропозицію – комплект «Ігротека» за акційною ціною. В набір входять оренда атракціонів Казино, Настільний футбол, Beer Pong, Гігантська вежа Дженга, Аерохокей, Електрошокер, Детекто Брехні, Магнітний Дартс, Мега Твістер та атракціон Сила думки.

Вартість комплекту «Ігротека»  складає вцього 9500 гривень, включаючи доставку по Харкову. Доставка атракціонів на захід за межами міста прораховується додатково.

Щоб отримати точну інформацію про акцію, а також забронювати свою дату, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами:

+38 (063) 333-35-93, +38 (066) 115-31-61+38 (067) 571-22-20

Крім, оренди обладнання для зони розвагPro100 Event Agency» пропонує вам розробку заходів "під ключ": від ідеї до її повної реалізації!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ