Комфортні посадочні місця для будь-якого заходу - пуфи

Прокат декору для свята - не всі, про що потрібно думати організатору, адже залишається ще й аспект комфорту гостей при розташуванні. Зручні місця для сидіння можуть з будь-якого простору зробити відповідну для проведення івенту локацію. І дуже практичним і в той же час декоративним рішенням стануть пуфи, які також називають кріслами-мішками.

Пуфи - додаток, яке уможливить свято в оренду в Харкові на будь-якому майданчику

Конструкція пуфів дуже проста - це герметично зашиті мішки з розсипчастим наповнювачем з м'якого синтетичного матеріалу - холлафайбера. На них можна невимушено сидіти і навіть лежати - так що гостям будь-якого віку, зросту та комплекції точно буде максимально зручно. А ще їх можна легко перетягувати з місця на місце, оскільки важить кожен мішок з наповнювачем трохи, і для пересування його необов'язково піднімати цілком.

Оболонка крісел-мішків зшита з міцної водовідштовхувальним тканини - завдяки цьому, їх можна класти на вологий газон, біля басейну або ще де-небудь, де не виключений контакт з мокрою поверхнею або бризками.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Відтінки обшивки пуфів-мішків - насичені, соковиті. Якщо ви вибрали яскравий декор - і аксесуари яскравих кольорів будуть в тему. А оренда декору для весіль зазвичай передбачає, що основний колір оформлення білий, і тоді кольорові пуфи створять "смачний" контраст.

Оренда декору для свята від Pro100 Event Agency - це рішення для самих різних подій. Пуфи ідеальні для заходів на свіжому повітрі - в саду, на газоні в парку, на літньому майданчику ресторанного закладу, та хоч на галявині в лісі. Оренда техніки для заходів і потрібну кількість пуфів - ось і все, по суті, що необхідно для організації опен-ейр концерту, річного кінопоказу або іншого культурного івенту.

І вже точно пуфи-мішки знадобляться для пікніків, барбекю або фудкорти в парку. Це набагато краще, ніж звичайна садові меблі - переносні пластикові стільці куди менш комфортні і далеко не настільки естетичні. І завжди має сенс запропонувати гостям пуфи, ніж змушувати їх сидіти на підстилках на газоні: для кого-то такий "пляжний" варіант буде цікавий, але для кого-то сідати на землю буде незручно або холодно. Та й виглядають пуфи набагато красивіше і охайніше, ніж розкидані по газону килимки.

Прокат реквізиту для заходів часом дозволяє перетворити будь-які "чотири стіни" в цікаву локацію. Пуфи можна покласти фактично де завгодно, в будь-якому порожньому залі - і проводити хоч неформальний корпоратив, хоч дитяче свято, хоч показ перформансу, хоч ніч кіно ... Ці предмети створюють особливу атмосферу - дружній невимушеності, майже домашнього затишку. І навіть якщо гостей багато, а приміщення велике - вечірка з кріслами-мішками починає сприйматися як душевний квартирник.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда стільців або оренда пуфів?

Коли обговорюється оренда декору і меблів, може виникнути вибір між звичайними стільцями і пуфами. Основний критерій для прийняття рішення - ступінь урочистості, строгості, офіційності заходу. Стільці потрібні для конференцій, лекторіїв, семінарів, а також для виїзних весільних церемоній. Також стільці будуть потрібні там, де люди будуть сидіти за столами - тобто на банкетах.

А ось крісла-мішки - це аксесуари для неформальних заходів, де від гостей не потрібно "культурне" сидіння. На таких івентах люди взагалі вільно пересуваються - сідають відпочити, встають, повертаються і сідають на інший "мішок", можуть сидіти вдвох чи втрьох на одному пуфі, і т.д. Так може відбуватися на концертах і перформанси, на корпоративах, на дитячих і дорослих днями народжень і т.д.

Оренда аксесуарів для вашого свята може включати і стільці, і пуфи. Наприклад, стільці, кількість яких точно відповідає числу гостей, ставляться до банкетного столу, а пуфи в певній кількості розміщуються на галявині у дворі будинку або на літньому майданчику ресторану. Відповідно, так утворюються дві різні зони, де відбуваються різні дії на одному івент - одночасно або послідовно. Тому пуфи - це відмінні додаткові аксесуари для весілля, для сімейного свята, для концерту або кінопоказу.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ