Кольоровий дим: яскрава ідея для небанального свята

Прокат декору для свята, оренда стільців, пуфів і інших корисних предметів - це, звичайно, необхідно для гарного заходу, але ... Напевно все організатори хотіли б порадувати гостей чимось особливо запам'ятовується. І таким чарівним доповненням може стати кольоровий дим.

Як використовувати кольоровий дим від Pro100 Event?

Щоб продумати використання кольорового диму в тих чи інших сценарних задумки, потрібно розуміти, як це працює. Щоб отримати дим, підпалюється димова шашка. Колір горючого матеріалу шашки визначає, яким кольором вона буде диміти.

За формою шашка є відрізком трубки, яка починає горіти з одного з кінців. Її можна тримати в руках майже до фінального моменту згоряння - вона не нагрівається, що не іскрить, не виробляє язиків полум'я і не є вибухонебезпечною. Також шашку можна просто покласти на землю - виробляти клуби диму вона від цього не перестане. Якщо на вулиці вітер або якщо якщо використовується вентилятор, то розташувати шашку потрібно з навітряного боку - тоді клуби диму виявляться якраз там, де вони вам будуть потрібні.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Час, за яке згорає одна шашка, залежить від її розміру, і стандартні кольорові димові шашки горять півхвилини або хвилину. За цей час фотограф може цілком встигнути зробити серію кадрів. Але якщо димових шашок багато, то їх можна запалювати по черзі, щоб зробити фотосет довше і різноманітніше.

Дим не представляє небезпеки при вдиханні. Але його запах не дуже приємний, а догоряє шашка залишає на підлозі кольорові "бризки" - тому техніка безпеки при використанні кольорового диму передбачає, що підпалювати димову шашку можна тільки поза приміщенням, на вулиці, де ризик зіпсувати будь-які предмети і підлогове покриття можна виключити. У будинку для незвичайної кольорового підсвічування краще використовувати електронні свічки в оренду. Прокат реквізиту для заходів може також запропонувати різні варіанти цікавих декоративних світильників і гірлянд універсального призначення - і для приміщення. і для вулиці.

Оренда техніки для заходів іноді включає дим-машину. Але вона може випускати тільки білий дим, і її потрібно підключати до джерела електроенергії - відповідно, на вулиці для неї додатково потрібен електрогенератор.

Як кольоровий дим доповнює декор і аксесуари?

Щодо того, якого кольору дим вам знадобиться, рекомендуємо порадитися з декоратором вашого свята і з фотографом, який буде там працювати.

Декоратор підкаже, як вибрані вами аксесуари для весілля або іншого торжества будуть поєднуватися з димом. Найпоширеніше рішення, коли організовується свято в оренду - закупити певну кількість димових шашок одного кольору: того, який є переважній в декорі. Це доречно, наприклад, на корпоративі - тоді можна вибрати "корпоративний колір" компанії, присутній на її логотипі та / або продукції. Оренда декору для свята тоді теж має на увазі переважання даного кольору.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Оренда декору для весіль - той випадок, коли більшість аксесуарів білого кольору. Але зазвичай до нього додають якийсь ще, "акцентне" - червоний, блакитний, бузковий і т.д., або навіть два кольори - наприклад, синій і жовтий, бузковий і помаранчевий. Відповідно, дим може бути цих квітів.

А іноді оренда декору і меблів здійснюється без ретельного колористичного підбору, і в оформленні переважає різнобарвності, строкатість. Так може бути на дитячому святі, дні народження, вуличної мистецької акції, на фестивалі і т.д .. І тоді набувають димові шашки всіх наявних квітів, підпалюючи їх всі разом або по одній в різні моменти заходу.

Оренда аксесуарів для вашого свята повинна враховувати також те, як вони будуть виглядати на фото або відео. Якщо у вас немає однозначного розуміння цього питання, порадьтеся з фотографом або відеографом - якого кольору дим буде ефектніше в кадрі, як він буде виглядати в ясний день або в легких сутінках, як їм будуть відтіняти особи і одяг людей, і т.д.

Думка фотографа особливо важливо тоді, коли кольоровий дим купується для художнього фотосету. Тоді може мати значення загальний колорит локації, колір вбрання моделі та інші подробиці.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ