ОРЕНДА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СВЯТ, вечірок, корпоративів І ЗАХОДІВ У ХАРКОВІ

Поганий звук, скрипучі колонки, періодично ламається мікрофон у ведучого - все це може зіпсувати навіть найдорожчу весілля або масштабний корпоратив. Орендуючи обладнання у Pro100 Event Agency, Ви позбавите себе від подібних інцидентів.

Оренда обладнання для свят в Харкові

Якщо на вашому заході заплановано концерт, рекомендуємо орендувати комплект апаратури. Серед 3 комплектів можна вибрати той, який відповідає вимогам музикантів. Також ми здаємо в оренду різні звукові системи: від лінійних масивів до підсилювачів потужності, від сабвуферів до активних акустичних систем.

Стандартний комплект обладнання для організації караоке-вечірки

Pro100 Event Agency пропонує в оренду професійне караоке. Ми можемо організувати приватну караоке-вечірку з професійним звуковим та світловим обладнанням в будь-якому місці - від кафе і ресторану до приватного будинку, готелю або відкритого майданчика. Оренда професійного караоке - правильний вибір для організаторів приватних і корпоративних заходів, які хочуть урізноманітнити дозвілля гостей і запропонувати якісну послугу для організації свята.

Чи плануєте вечірку з діджеєм? Тоді візьміть на прокат аналогові або цифрові пульти. Світлове обладнання - ще один обов'язковий атрибут концерту або дискотеки. Лазери і страбоскопи, Миготливі в ритм музиці, роблять атмосферу приголомшливою! Рухомі голови, прожектори та інші установки допоможуть перетворити в модний клуб будь-банкетний зал.

ВІДЕО І МЕДІА

Також ми надаємо відео та медіа обладнання для свят в оренду в Харкові для корпоративних заходів, презентацій, конференцій, рекламних акцій. Це проектори, екрани, DVD і мікшери, конференц-системи, караоке, фото-принтери.

Спецефекти в оренду в Харкові

спецефекти роблять грандіозним навіть найскромніший свято! Всі установки фірмові, технічно справні і безпечні. Устаткування для спецефектів на прокат доповнить концерт, дискотеку, весілля, корпоратив і будь-який інший захід. Купайтеся в дощі з конфетті, танцюйте в м'якій піні, грайте з мильними бульбашками - наше агентство виконає будь-яке побажання!

Вибирайте настрій своєї вечірки:

- генератори піни, диму, снігу, вогню;

- конфетті гармата;

- гармата для мильних бульбашок;

- гармата СО2;

хочете взяти на прокат обладнання для свят в Харкові? звертайтеся в Pro100 Event Agency! Ми знаємо про вечірки все!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ