Сцена в Оренду: шоу відбудеться там, де ви хочете!

Гучний фестиваль, незабутній концерт або інше опен-ейр подію можна провести буквально "на рівному місці". Прокат сцени з усім необхідним обладнанням робить реальними будь організаторські задумки - від річного фесту в мальовничій природного локації до івенту на площі, в сквері, біля торгово-розважального центру і т.п. Іноді сцена потрібна і в просторому, але необладнаному приміщенні - оренда обладнання для корпоративів і сцени-подіуму дозволить перетворити його в локацію для галасливої тусовки.

Сцена і прокат устаткування для неї: що входить в комплект?

Оренда обладнання для заходів в Харкові не у всіх випадках повністю вирішує всі технічні завдання. Тому що всю техніку потрібно кудись ставити або кріпити, причому так, щоб досягалися мети правильного розподілу звуку, світла або спецефектів. Крім того, артистам потрібен майданчик для виступу, що може бути надана вище того рівня, на якому знаходяться глядачі - щоб виступаючих було звідусіль видно. Загалом, якщо локація вдає із себе рівну площадку без сценічного призначення, то потрібна сцена.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Сама сцена складається з міцного подіуму і розбірних металевих опорних конструкцій, які утримують дах над сценою. На ці ж конструкції можуть кріпитися світильники і обладнання для спецефектів - опори досить надійні і монтаж техніки на них безпечний. Змонтувати сцену перед заходом і демонтувати її після закінчення події вам допоможуть співробітники Pro100 Event Agency. Процес установки не дуже складний для досвідчених людей, і займає кілька годин, тобто менше одного робочого дня. Якщо встановити сцену з ранку - залишиться час на монтаж устаткування на ній і саундчек артистів до виступу.

Оренда обладнання для розбірний сцени умовно ділиться на три категорії: оренда звукового обладнання, світлових приладів і спецефекти в оренду. Який орендувати комплект апаратури, завжди вирішується в кожному конкретному випадку. Набір техніки залежить від запитів замовника, особливостей локації і технічного райдера виступаючих артистів.

У мінімальний набір обладнання завжди входять освітлювальні прилади з різною шириною променя, в такій кількості, щоб сцена висвітлювалася з різних точок. Також завжди ставлять концертні колонки та сабвуфери, а також мікрофони і стійки під них. Розширювати перелік того, чим може бути оснащена сцена, можна дуже довго - при бажанні, можна встановити лазерні світлові установки для світлового шоу, різну техніку для отримання сценічних спецефектів, а також великий беклайн для живого музичного виконання.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де можлива установка сцени і що для цього потрібно?

Розбірна сцена може бути встановлена практично на будь-якій поверхні - на асфальті, на бруківці, навіть на ділянці звичайного ґрунту - тобто просто на рівній галявині. Якщо сцена буде ставитися на тротуарну плитку, то пошкоджуватися плитка не буде. Реальна перешкода - хіба що істотна нерівність поверхні в передбачуваному місці установки сцени. Також бажано, щоб перед сценою не виявилося ям, калюж, дерев або ще яких-небудь предметів, які будуть заважати людям танцювати і веселитися.

але оренда обладнання для вечірок і концертів завжди вимагає певних технічних умов, без дотримання яких навіть правильно підібраний комплект техніки не гарантує того, що все підключиться і запрацює так, як заплановано.

Головна умова - наявність підключення до електромережі, яка витримає напруження під час роботи всієї апаратури.

Якщо задумано проведення опен-ейру на природі, за містом, і сцена встановлюється далеко від будівель і розеток, то додатково потрібні електрогенератори, які зможуть забезпечити все обладнання електрикою протягом усього події. Коли вам буде потрібна оренда обладнання для свят, Наші співробітники допоможуть вам розібратися, генератори якої потужності знадобляться на ваш захід.

Є і юридичний нюанс. Якщо ви хочете організувати івент в місті - на вулиці, в парку і т.д., і поставити сцену, то потрібно заздалегідь заповнити в міській раді заявку на проведення заходу і отримати дозвіл.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ