Більше Світу: Освітлювальне Устаткування Напрокат для Свят

Щоб влаштувати концерт, сценічне дійство або перетворити приміщення в танцпол, потрібен прокат світлового обладнання. І це не тільки освітлювальні прожектора, а й сучасне обладнання для спецефектів, створюваних світлом і кольором.

Світло в оренду: що ми можемо запропонувати?

Оренда обладнання для свят, яку ми пропонуємо, фактично може скласти повноцінний "арсенал" техніки для художника зі сценічної світла. Різні предмети в комплексі дозволяють створити безліч варіацій підсвічування сцени або всього приміщення. Але навіть якщо ви обладнаєте не величезна локацію для шоу, а, наприклад, хочете підібрати щось оригінальне для невеликого корпоративу або домашньої паті, то оренда обладнання для вечірок від Pro100 Event Agency - це те, що потрібно.

рухомі голови

Wash
Spot
Beam

прожектори

PAR прожектори
небесні прожектори

лазери

Менше 1000 мВт
Більша за 1000 мВт
RGB

стробоскопи

Диско-світловий прилад

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

рухомі голови

Так називаються сценічні освітлювальні прилади, які можуть рухатися в різних напрямках - як вгору-вниз, так і з боку в бік. Відповідно, відбувається рух виходить від них променя світла. Діапазон руху і зміни кольорів задається дистанційно.

Залежно від ширини променя, розрізняють три типи рухомих голів: beam - з вузьким спрямованим променем, spot - із середнім, wash - з широким, що створює загальну освітленість сцени.

Самі прожектори-голови фасеточні, тобто складаються з декількох світлодіодних лампочок різних кольорів. Завдяки цьому промінь змінює кольору - включаються то одні, то інші фасети.

Оренда обладнання в Харкові не обійдеться без обертових голів, якщо потрібно обладнати вуличну сцену або локацію для шоу в приміщенні, влаштувати танцпол або пристосувати котедж для запальною паті. Світлодіодні рухомі голови зіграють свою роль максимально ефектно, якщо взяти інші спецефекти в оренду - наприклад, дим-машину, щоб кольорове світло пронизував клуби білого диму.

Прожектори на ваш захід

Джерела потужного спрямованого освітлення - це основне світло: оренда його потрібна на будь-якій сцені, а також на вуличній концертному майданчику. Найпростіший, але абсолютно необхідний прожектор - РАR. По суті, це дуже потужна лампа в корпусі-фарі з розсіювачем і відбивачем. За допомогою такого прожектора, що випромінює звичайний білий світ, можна висвітлити не тільки місце для виступу артистів, а й будь-якої арт-об'єкт, фасад будівлі або іншу архітектурну деталь. Звичайно ж, оренда світла рідко обмежується одним таким прожектором - їх потрібно кілька для освітлення локації з різних точок або для направлення променів в різні боки.

А ще прокат світла у нас включає інший тип прожекторів - небесні, тобто зенітні, прожектори. Їх використовують тільки на вуличних локаціях і направляють знизу вгору, в небо. Завдяки їм виходить вражаючий ефект розходяться по нічному небу променів!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

лазери

Спалахи тонких лазерних променів в напівтемряві дозволяють створювати ту саму справжню клубну атмосферу. Прокат обладнання - можливість організувати DJ-сейшн або рейв-паті на вашій локації.

Сучасне світлове шоу для концертної сцени теж не обходиться без лазерів.

Зверніть увагу, що у нас є лазери RGB - тобто кольорові. В наявності лазери різної потужності - і менше, і понад 1000 мВт.

стробоскопи

Це такі світлові прилади, які здатні створювати дуже швидкі і часті спалахи світла. Їх звично бачити в клубах, але використовують стробоскопи та для світлового оформлення концертних залів. Оренда обладнання для корпоративів, наприклад, може дати можливість досягти цієї дискотечною атмосфери - і все завдяки стробоскопи.

Зрозуміло, у нас - тільки сучасні, світлодіодні, стробоскопи, і ви їх можете орендувати.

Диско-світловий прилад

Оренда обладнання для заходів - необхідність, якщо ви проводите івент не в обладнаному клубі або нема на оснащеної технікою сцені. І одне з рішень - орендувати диско-світловий прилад. Це конструкція, яка поєднує кілька типів світлової апаратури на одному каркасі, і це дуже практично для невеликої сцени або приміщення для вечірки.

Ви можете взяти в прокат щось одне або орендувати комплект апаратури, в якому різні освітлювальні предмети призначені для різних точок локації. Установка устаткування - завдання, з якою наші співробітники вам допоможуть, на вас залишиться тільки проведення самого заходу.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ