АРТИСТИ, ПРОВІДНІ І ШОУ-ПРОГРАМИ

Успіх заходу на 90% відсотків залежить від його наповнення! Навіть самий вишуканий декор для весілля не виправить ситуацію з неправильно підібраним провідним, найсмачніші закуски і основні блюда не "розгойдають" публіку на тематичну вечірку, і найефективніша фото-зона не задасть настрій усьому вечору! Просто Івент пропонує послуги з підбору провідних і наповненню шоу-програми!

Кращі підрядники співпрацюють з нами!

 • Багаторічний досвід роботи і сотні масштабних проектів, допомогли сформувати нам широку базу артистів найрізноманітніших жанрів: вокалісти на весілля, популярні групи і кавер-бенди для вечірок, аніматори і дитячі шоу. Ми допоможемо підібрати рішення для будь-якого формату свята і бюджету!
 • Знання сучасних трендів і запитів публіки стимулюють нас весь час стежити за новинками і шукати оригінальні номера для шоу-програми на вашому івент! У Pro100 Event Agency ви знайдете все: від класичної скрипки до екстремального перформансу!
 • Ми допомагаємо нашим найкращим підрядникам "зустрічатися" з найкращими клієнтами! А значить, у нас ви знайдете ціни вигідніше звичайних. Ми прагнемо дати більше, ніж хороший рівень сервісу!

Після консультації з нашими івент-менеджерами і координаторами, ви будете точно розуміти, що краще вибрати для програми на весілля, а якими атракціонами розважити співробітників на корпоратив. Всі наші співробітники працюють на результат - ідеальна організація заходу незалежно від його масштабу.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Чому нам можна довіряти вибір шоу-програми і ведучого?

Кожен день ми створюємо події: виставки, весілля, корпоративи і промо акції. Кожен день ми стикаємося з десятками виконавців, артистів і підрядників і точно навчилися розрізняти щиро закоханих в свою справу.

 • Пропонуємо широкий асортимент: вам не доведеться вибирати з двох варіантів. Ми підберемо десятки виконавців на ваш бюджет.
 • Просто Івент працює з зірками вже багато років! Івент-менеджери знають, як догодити самим затребуваним артистам країни і навіть світу. Якщо ви вирішите замовити зірку на весілля або корпоратив - ми візьмемо всі турботи на себе.
 • Випробували "на собі" десятки провідних і знаємо, хто краще веде офіційні заходи, а чия стихія отпадние вечірки під відкритим небом.

У цьому розділі ви знайдете:

 • Атракціони на захід для будь-якого формату: логічні та інтелектуальні ігри, екстремальні гонки і дитячі головоломки.
 • Кращі ведучі Харкова і України. У тому числі і медійні провідні на приватне свято.
 • Повну базу самих затребуваних артистів і шоу

Чи не хотіт довго шукати потрібного вам артиста? Звертайтеся до нас за консультацією і складанням комерційної пропозиції. Організація свята - наша стихія і ми знаємо, чим вас здивувати!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ