Ходулісти НА ВАШ СВЯТО

Актори на ходулях - дуже екзотичне і неординарне видовище в наш час. Це ті самі добрі велика, які з давніх часів розважали людей на міських гуляннях, ярмарках і народних святкуваннях.

Ходулісти в народних костюмах - чи не невід'ємний елемент святкування Масляної. Артистів на ходулях хоч раз в житті бачив кожен з нас, і можна сміливо сказати, що виступ цих артистів оригінального жанру заворожує і дивує будь-якого глядача.

Для якого формату свят підійде шоу ходулістів?

Головне, що варто розуміти - ходіння на ходулях вимагає досить великого відкритого простору. Саме майданчики під відкритим небом можуть забезпечити комфорт і видовищного виступ акторів на ходулях.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Якщо ж говорити про різні формати свята, то ходулісти можуть бути доречні і на дитячому дні народження, і на весіллі.

 • Для весільного торжества ходулісти можуть виконувати роль хостес або аніматорів, які зустрічають гостей, допомагаючи їм комфортно розташуватися на весільній локації. А також, шоу від ходулістів, може бути адаптоване під свадбеную тематику і стати відмінним перформансом на велкам-фуршеті.
 • Якщо ви думаєте, якого аніматора замовити дитині на свято, то в числі стандартних фей і персонажів казок, варто розглянути і артистів на ходулях. Це той самий вау-ефект, який допоможе залучити дітей в захід і заволодіє їх увагою.
  Актор на ходулях, замовити якого можна через наш сайт, може виконати роль головне лиходія або доброго велетня, який шукає допомоги. Все залежить від сценарію заходу.
 • Корпоративні свята - це завжди виклик для тих, хто ними займається. Адже організувати корпоратив для великої компанії складно, а зробити його несхожим на попередній - ще складніше. Тому, якщо ви шукаєте незвичайне рішення для свята компанії, ходулісти - цікавий варіант.

Незалежно від формату і приводу для свята, Просто івент зможе підібрати кращі образи і костюми кожному артистові на вашу подію. Наші артисти оригінального жанру - завжди органічні!

Скільки коштує шоу ходулістів?

Ціна артистів залежить від різних характеристик і формується виходячи з конкретного запиту. На вартість акторів на ходулях впливають:

 • Час роботи артистів. Чим довше час роботи - тим більше ціна.
 • Костюми для роботи шоу ходулістів. Вартість шоу-програми в Харкові, буде залежати і від зовнішнього вигляду артистів. Деякі костюми досить прості і доступні до оренди, в інших випадках можливий індивідуальний пошив костюма під тематику заходу.
 • Формат роботи ходулістів: якщо ви хочете побачити справжню постановку від цих виконавців, безумовно, варто розраховувати на більший бюджет, ніж просто зустріч гостей або аніматорство.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ