Повітряні гімнасти НА ВАШ СВЯТО

Від цих виступів перехоплює дух у всіх: і у маленьких дітей, і у досвідчених відвідувачів заходів. Повітряні гімнасти - це грація, адреналін, непередбачуваність, які вражають уяву будь-якого глядача.

Якщо ви шукаєте нових вражень для проведення свята в Києві чи Харкові - замовити повітряних гімнастів буде чудовою ідеєю.

Ціна виступи артистів на святі буде залежати від складності трюків, а також від досвіду роботи акробатичного дуету або окремого артиста.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Про що важливо не забути, замовляючи повітряних гімнастів?

Повітряні акробати - це особливі артисти. У всіх відношеннях!

Звичайно, вирішивши замовити шоу повітряних гімнастів в Харкові, варто розуміти, що до такого виступу потрібно особливо підготуватися:

 • Локація для проведення свята, повинна бути придатною для таких виступів: висота стелі і можливість кріплень гімнастичного обладнання - це мастхев для проведення виступів на святі.
 • Трюки на висоті - це завжди великий ризик і небезпеку, тому варто враховувати особливості аудиторії, яка збереться на заході. Якщо на заході для дорослих виступ повітряних гімнастів на замовлення буде виглядати дуже органічно, то дітям краще замовити аніматорів, фокусника або наукове шоу.
 • Технічний супровід виступу трюкових акробатів вимагає особливої уважності, тому варто звернутися до перевірених фахівців з освітлення та спецефектів, якщо такі плануються на івент.

Ми працюємо з перевіреними підрядниками, яким довіряємо ми і які довіряють нам, тому наші івент-менеджери зможуть вас повноцінно проконсультувати по можливості замовити повітряних гімнастів, ціна яких буде відображати рівень професіоналізму і підготовки цих артистів.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Чому Pro100 Event - найкраще місце, де можна замовити артистів?

У нашому івент-агентстві існує негласне правило - все можливе і неможливе заради якісного свята. І ми дійсно робимо все, щоб організувати весілля, корпоратив або дитяче свято, про яке мріють наші клієнти. Оформивши замовлення на виступ артистів у нас ви отримуєте:

 • Впевненість в якості підрядників і їх професіоналізм.
  Не важливо, вибираєте ви повітряного гімнаста на свято або хочете звернутися за комплексною організацією події.
 • Дбайливих і уважних менеджерів з супроводу івентів, для яких "індивідуальний підхід" - це не набір букв, а щоденний принцип роботи.
 • Найширша база виконавців, танцюристів, співаків, артистів оригінального жанру дає можливість вибирати цікаве, незвичне і найяскравіше саме для вашого свята.

Дізнатися ціну організації весілля або замовити кого-то з вподобаних артистів, наприклад, повітряних гімнастів, ви можете через телефони студії на сайті. І, звичайно, ми чекаємо вас в наших офісах на чашку ароматної кави або чаю!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ