БАМПЕРБОЛ: ЛЮДИ-СФЕРИ

Шукаєте гру для дорослих і дітей на природі? Бампербол - відмінне рішень для активних, сучасних і спортивних!

В арсеналі атракціонів напрокат від Просто Івент є безліч активних ігор для будь-якого віку та інтересів, але саме атракціон Бампербол в Харкові користується попитом серед наших клієнтів по всій країні. Замовити настільний футбол напрокат, пограти в аерохокей або навіть вибудувати гігантську вежу Дженга - все це неймовірно цікаві заняття для гостей, але жодне з них не зрівняється за видовищністю з Бамперболом.

Гра «Бампербол» в Харкові - ідеально для корпоративу або тімбілдінга

Літній корпоратив або тімбілдінг - формат івентів для яких просто створені рухливі і спортивні атракціони, такі як Бампербол. Гра допоможе всім учасникам свята розслабитися, познайомитися і разом з тим випробувати свою спритність. Якщо ви вирішите провести тімбілдінг для невеликої компанії, то змагання з бамперболу - це відмінний спосіб виявити лідерів у компанії.

Для корпоративних подій, оренда бампербола - це можливість урізноманітнити корпоративний дозвілля і дати своїм співробітникам виплеснути емоції. Саме під час активних гри і спортивних змагань людина максимально відкритий і стає «справжнім». Щоб гра пройшла чесно і за правилами, ми пропонуємо послугу рефері-інструктора, який буде стежити за ходом змагання, підтримувати гравців і підбивати їх якісним гумором!

Чи безпечна гра «Бампербол» напрокат?

Багато наших клієнтів переживають про те, чи можна грати в Бампербол дітям, чи легко травмуватися під час гри і чи є якісь інші обмеження для участі в цій розвазі?

Ми провели десятки змагань з бамперболу і можемо з упевненістю сказати, що травмоопасность гри нітрохи не вище, ніж у інших видів спорту. Перед стартом наші інструктори докладно пояснять правила Бампербола і розкажуть все деталі, які допоможуть отримати максимум задоволення без будь-яких наслідків для здоров'я.

Скільки коштує Бампербол в Харкові?

Для того, щоб клієнти Pro100 Event Agency могли вибрати атракціони для свого події за смаком - ми прагнемо пропонувати вигідне співвідношення ціна-якість. Щоб уточнити вартість гри «Бампербол» в Харкові, ви можете залишити нам заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами. Ми в максимально короткий час зв'яжемося з вами і допоможемо зробити ваше подія яскравим!

Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо вигідні умови на комплексну організацію будь-яких заходів: проведення корпоративу, організація весілля, супровід дитячих свят, розробка тематичних і концептуальних івентів. Також, якщо ви плануєте замовити відразу кілька атракціонів в Харкові напрокат, ми зробимо все можливе, щоб ви отримали якісний сервіс за приємною ціною! Pro100 Event Agency за довгі і максимально якісні відносини з нашими клієнтами!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ