Гіга Понг - «Зірка» Корпоративів і тімбілдінг!

Корпоративні заходи неможливо уявити без рухомих веселих ігор, які створюють дружню атмосферу і згуртовують колектив. У «портфелі» Pro100 Event Agency маса розваг, як всім відомих, так і ексклюзивних. Наше ноу-хау, так полюбилося клієнтам - Гіга Понг.

Гіга Понг на Свято.

Гіга Понг - гра на влучність, спритність і хороша перевірка на кількість алкоголю в крові. А воно буде збільшуватися з кожним раундом! Отже, присутні діляться на 2 команди і стають на відстані один від одного. Перед кожною командою стоять по 6 бочок і по 6 склянок соку, пива або будь-якого іншого алкогольного напою. Ведучий вручає учасникам м'ячі для Beer Понг - і понеслась! Гравці намагаються закинути м'яч в бочку противника. Якщо м'яч потрапляє в ціль, учасник поваленої команди випиває вміст склянки. Програє той, чиї склянки першими виявляться порожніми. Але програла команда не засмутиться, якщо ви будете грати на щось міцніше соку. Так що вибір напою має значення!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

ВАРТІСТЬ уточнювати

Час оренди: 6:00

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж
 • м'ячі для Beer Понг
 • стаканчики для пива

Технічні вимоги:

 • рівний майданчик

додатково:

 • доставка по Україні
 • пиво
 • суддя

Привеземо Гіга Понг на будь-яку вечірку!

Ми часто включаємо Гіга Понг в сценарій заходів від Pro100 Event Agency, а також можемо надати атракціон в оренду в Харкові, Києві та інших містах України. Час оренди - 6 годин (або більше за додаткову плату). У вартість входять: монтаж і демонтаж, бочки, м'ячі для Beer Понг, стаканчики для пива. Для гри необхідна тільки рівний майданчик. Також за окрему плату ми надамо веселого і непідкупного суддю, який простежить, щоб бій був чесним.

Гіга Понг - чудова гра для літа, повна азарту, драйву і змагального духу. Її часто замовляють на парубочі, корпоративи, тімбілдинги і інші заходи на свіжому повітрі. Гіга Понг не тільки не знижує градус веселості, але і підвищує його!

Якщо ви хочете орендувати Гіга Понг, зв'яжіться з Pro100 Event Agency. Ми розповімо всі нюанси, привеземо і встановимо гру, а також проведемо швидкий майстер-клас.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ