АТТРАКЦИОН "КОНСТРУКТОР"

Всі дорослі завжди трохи діти всередині. І наш досвід організації свят в Харкові доводить це якнайкраще! Атракціон «Конструктор» напрокат - це можливість побудувати справжній механізм своїми руками. Повірте, межі радості всіх учасників, коли вони бачать, як спрацьовує зібраний їх іже руками величезний конструктор просто немає.

Що ж таке атракціон «Конструктор»?

Ми змогли перетворити улюблену дитячу розвагу в справжній квест для всіх любителів логічних головоломок. Креслення, схеми, інструкції та сотні елементів - це все частини одного цілого, яке запрацює, якщо все зробити правильно.

На кожному етапі наш аніматор або суддя буде супроводжувати всіх гравців, підтримувати настрій і, можливо, знаходити рішення найскладніших завдань.

 • Гра для корпоративу напрокат - в такому форматі замовляють атракціон найбільш часто. Адже «Конструктор» - це точка активності, яка зможе зайняти гостей на кілька годин.
 • Як частина квесту. Організація квестів для компаній - сьогодні це модне і стильне рішення для корпоративних свят. Так як оптимальним є об'єднання спортивних і логічних завдань, атракціон «Конструктор» в оренду - стане відмінним елементом квесту.
 • Тимбилдинг. Так, так, конструктор сам по собі може стати варіантом тімбілдінга. Ми можемо встановити конструкцію просто в вашому офісі, для цього потрібна тільки вільний майданчик. Всі співробітники будуть працювати над вирішенням одного завдання, а значить спілкуватися, знаходити рішення і згуртовує в ході гри.

гравців: 15-100 чоловік

 • 7 креслень
 • 7 повноцінних конструкцій
 • 20х5 метрів площі
 • 500+ деталей

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж

Технічні вимоги:

 • майданчик

додатково:

 • доставка за межі Харкова прораховується окремо
 • суддя

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Якщо ви плануєте комплексну організацію тімбілдінга, то ми із задоволенням пропишемо сценарій і підготуємо весь необхідний реквізит. А точка активності «Конструктор» може стати «зіркою» вашого тімбілдінга. До речі кажучи, цей варіант розваги на корпоративному подію, відмінно підходить для івентів в закритих приміщеннях.

Більше логічних ігор і інтелектуальних завдань ви можете знайти в розділі «Атракціони і точки активності». Якщо ви не знайшли на сайті, то що шукали, і хочете замовити щось незвичайне - телефонуйте нам і наші кращі фахівці з проведення заходів та прокату атракціонів дадуть відповідь на всі ваші питання і підберуть саме те, що вам потрібно. Замовити розваги для корпоративу або будь-якого іншого свята можна по телефону або при особистій зустрічі.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ