КРИВІ ДЗЕРКАЛА

Саме час зняти стрес і посміятися від щирого серця!

Атракціон на захід, знайомий нам із самого дитинства – кімната кривих дзеркал. Така розвага для корпоративу, тимбілдингу або дня народження допоможе гостям стати добрішими і вдосталь посміятися.

Pro100 Event Agency пропонує послугу з виїзного обслуговування свят та оренди інтерактивних зон та атракціонів. Ми створюємо ваше свято під ключ.

У послуги з оренди атракціону «Криве дзеркало» входять:

 • Монтаж та демонтаж точки активності
 • Підбір необхідного оформлення
 • Прорахунок індивідуальної вартості в залежності від кількості гостей та масштабу події
 • Підбір анімаційної підтримки

Ми прагнемо дарувати найяскравіші, найсвітліші та найнесподіваніші емоції.

Час оренди: до 6:00

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж

Технічні вимоги:

 • майданчик

додатково:

 • доставка за межі Харкова прораховується окремо

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Принцип роботи атракціону "Криві дзеркала" - гранично простий. Гості потрапляють у приміщення, де скрізь стоять дзеркала, що трохи спотворюють дійсність. Товстий стає тонким, тонкий – товстим, високий – маленьким і навпаки. Всі ці невеликі перетворення зазвичай викликають масу усмішок та сміху у всіх гостей, незалежно від віку та становища.

Замовити атракціон «Криве дзеркало» у Харкові це гарна ідея для:

 • Корпоратив. Коли вам потрібно зайняти велику кількість людей під час збору або протягом цілого дня - кращого варіанту, ніж розважити всіх подібними іграми і розвагами - просто не придумаєш.
 • Дитяче свято. Діти – найщиріші істоти на цій планеті, а їхній сміх – безцінний. Подарувати дитині свято із атракціонами на замовлення – гарна ідея для креативних батьків.
 • Дорослий захід. З нами іноді хочеться повернутися в безтурботне дитинство. Тому оренда ігор та атракціонів для ювілею чи дорослого Дня народження – той варіант дозвілля, який завжди до вподоби.

Наші клієнти для нас – друзі. Саме тому ті, хто вирішує замовити у нас ігри, атракціони чи комплексну організацію свята, у 75% випадків залишаються разом із нашим івент-агентством у Харкові на довгі роки. Якщо ви хочете проконсультуватися з приводу використання атракціонів на святі, або підібрати точку активності для івента - ми завжди раді розповісти і показати вам все, що знаємо і вміємо.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ