Логічні ігри

Нова точка активності від найкращого івент-агентства у Харкові для тих, хто любить працювати головою!

Цілий комплекс логічних ігор для корпоративу, зони зустрічі гостей або приватного заходу. Випробуйте себе та своїх гостей на спритність рук та розуму.

Чому логічні ігри?

Звичайно, свято – це насамперед веселощі. Але ж логічні ігри – це зовсім не нудно, а скоріше навіть навпаки. На своєму досвіді ми знаємо, що під час «ведення бою» розгоряються неабиякі баталії і всі учасники отримують максимум емоцій. Логічні ігри в оренду:

 • Тренування для розуму
 • Можливість залучити максимальну кількість учасників
 • Універсальна розвага незалежно від статі та віку
 • Мінімальна кількість технічних вимог
 • Постійне поповнення ігротеки
 • Різні рівні складності
 • Максимально позитивні та корисні емоції

Якщо ви вирішите замовити логічні ігри в оренду, то найкраще, звичайно, в комплексі брати також рухливіші атракціони. І так навпаки. Адже всі гості різні та на особистому досвіді перевірено, що у всіх нас різні уподобання та на кожну розвагу знайдеться свій поціновувач.

Для якої компанії підійдуть логічні ігри на замовлення?

Як ми вже говорили, це весело і цікаво для будь-якого віку та професій.

 • Дитяче свято. Для того, щоб ваші діти були зайняті чимось і цікавим та корисним логічні ігри підійдуть найкраще. Ми разом з вами підберемо оптимальний рівень складності та зробимо свято для дитини максимально приємним.
 • Корпоративна подія. Корпоратив – це зазвичай велика компанія людей, які завжди між собою добре знайомі. Подібні атракціони чудова можливість всіх перезнайомити і перевірити, хто ж із співробітників найтямущіший.
 • Приватне свято. Зона збору або зона зустрічі гостей – місце, де зазвичай проводять близько години. Лише закусок і напоїв може бути недостатньо для того, щоб ваші гості відчували себе комфортно, а активніші атракціони в оренду підійдуть не для всіх форматів урочистостей.

Наші менеджери допоможуть підібрати вам комплект ігор на замовлення, що максимально відповідає вашим завданням. Також, додатково, ви можете замовити оформлення та брендування ігрової зони. Так ви зможете отримати ще й яскравий елемент декору, або додаткову рекламу власному бренду. Адже не зробити пару фотографій у цій зоні просто неможливо!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ