Веселий Футбол (Віниками)

Нові та цікаві атракціони - це не обов'язково технічне ноу-хау або суперсучасний гаджет. Незвичайний атракціон напрокат для свята це запросто може бути вже давно класична гра, але з новими, несподіваними правилами. Наприклад, гра, знайома нам з дитинства, а особливо чоловікам - футбол, разом з нами набуває нових барв.

Замовити незвичайний атракціон - веселий футбол з віниками - це подарувати можливість своїм гостям провести час яскраво. Чому атракціон напрокат в Харкові «Веселий футбол» підійде як для дорослої компанії, так і в якості розваги для дитячого свята?

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Правила гри максимально прості і знайомі - потрапити м'ячем у ворота. Єдине «спеціальне» умова, яке варто враховувати, що грають учасники, не просто штовхаючи м'яч, а відступаючи напарнику віником.
  • Це дуже весело. Просто Івент в своєму арсеналі зберігає тільки самі драйвові атракціони напрокат, які гарантують всім гостям івенту 100% веселощів.
  • Футбол з віниками в Харкові - це несподівано і викличе здивування і приємну посмішку у всіх гостей незалежно від їх віку. І, зізнаємося по секрету, часом дорослі чоловіки радіють такому розваги навіть більше, ніж діти.
  • Немає ніякого додаткового обладнання, з яким можуть виникнути будь-які неполадки. Ви не залежите особливо ні від майданчика, ні від електрики, ні від інших факторів. Вам потрібно лише взяти напрокат атракціон «Веселий футбол» і насолоджуватися грою.

Для того, щоб ви отримали максимальні емоції під час проведення свята, ми пропонуємо до ваших послуг спеціально навчених тренерів і суддів по «вінцевої футболу». Думаєте, таких фахівців немає? Можете сміливо перевірити їх компетенцію просто під час гри на поле.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Ми намагаємося надавати послуги оренди атракціонів для корпоративу, дня народження або будь-якого іншого свята «під ключ». Це означає, що звертаючись до нас за організацією події або тільки його одного елемента: декор весілля, точки активності для корпоративу, підбір шоу-програми - ви завжди можете бути впевнені, що ми подбаємо про кожну дрібницю. Від транспортування і установки до демонтажу.

Pro100 Event Agency - це максимальна турбота своїх клієнтів і все, щоб вони були безмежно щасливі!

Замовити організацію корпоративу з використанням атракціону «Веселий Футбол» або будь-яких інших ігор напрокат можна просто у нас на сайті. Залишайте заявку і разом з вами ми створимо яскраві спогади!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ