КРАЩІ ПРОВІДНІ ЗАХОДІВ МІСТА ХАРКІВ

досвідчений Ведучий або тамада - гарантія того, що ваше торжество пройде бездоганно. Від його професіоналізму залежить те, заради чого влаштовується будь свято: Настрій гостей і винуватців торжества. щоб ваше захід залишило найкращі враження, виберіть ведучого, вивчивши всі пропозиції з цієї сторінки. У цьому розділі представлено опис кращих ведучих для будь-якого заходи. Запросіть відповідного професіонала на свято! Наші консультанти будуть раді допомогти з вибором справжнього професіонала з проведення свят.

null

МИКИТА

Микита - розташовує до себе, креативна людина з безмежним почуттям гумору. На заходах він завжди приділяє увагу кожному гостю, тому всі присутні відчувають себе згуртованою і дружньою командою.

null

ЄВГЕН

Ведучий Євген - яскравий, веселий, вусатий мікс якісного конферансу, молодого завзяття і інтелігентного ведення заходу.

null

ІВАН

Ведучий Іван - заряд позитиву і неймовірних емоцій! Креативний ведучий, який НІКОЛИ не працює по шаблону! Експромт - його коник!

 

null

ДМИТРО

Я б міг Вам розповісти, що я ТОП, КРАЩИЙ, НАЙБІЛЬШИЙ НАЙБІЛЬШИЙ, але, навіщо? Кожен унікальний за своїм і вибирати ведучого ви повинні за покликом серця і під час спілкування з ним.

 

null

ВИТАЛИК

Ведучий Віталій - учасник ліги сміху на каналі 1 + 1: Актор Серіалу «Галичина» і «Країна У». Особливість ведучого в умінні підняти настрій, не маючи при собі штампів, яким є Віталій

Ведучий заходів: Євген

ЄВГЕН

Заходи за участю Євгена - це наповнений емоціями, драматургічно вивірений сценарій, в якому гість, тобто Ви - занурюєтеся в атмосферу і стаєте головним героєм.

null

ОЛЕГ

Олег - Веселий і позитивний ведучий, який представляє команду КВН «Перша столиця». Його стиль і манера ведення свята відмінна від інших ведучих.

ведучий Максим

МАКСИМ

Веселий, креативний ведучий, що володіє приємним голосом, харизмою і почуттям гумору. Вміє приголомшливо імпровізувати, а головне - знаходити спільну мову з різноманітною публікою.

Ведучий заходів: Максим

МАКСИМ

Максим - професійний ведучий, з досвідом ведення заходів близько 10 років. Веселий і інтелігентний базіка, чия харизма і витриманість не залишать байдужим жодного гостя.

null

ДІМА

Душевний провідний на Ваш захід з хорошим почуттям гумору. Хороший ведучий - запорука успіху Вашого свята!

null

АНДРІЙ

Андрій - талановитий ведучий і актор, з досвідом більш 10 років. Яскравий приклад поєднання конферансу і МС

 

Ведучий заходів: Дмитро

ДМИТРО

Дмитро - професійний ведучий заходів! Його мета - зробити Ваше свято дійсно класний! Сподіваємося, що наші бажання збігаються ...

null

ДМИТРО

Дмитро - популярний ведучий, МС, КВНщик, талановитий, веселий лігасмешнік - учасник команди «Улюблене місто», що грає в «Лізі Сміху»

null

ПАВЕЛ

Всім привіт, мене звуть Павло. У минулому я грав у КВК, Боліє 6ти років, і за цей час грав у міжнародних лігах АМІК, включаючи Сочинські фестивалі.

Ведучий заходів: Юра

ЮРА

Юра - простий, як 2 копійки ... помножені на 200 000 ... десь стільки він коштує. Проведе свято до самого під'їзду. За його спиною більш 543 свят і DJ з апаратурою!

null

МАРГО

Марго - МС, ведуча свят різного спрямування і рівня: корпоративи, весілля, дні народження, ювілеї, випускні, майданні заходу, все це більше підлозі сотні разів зустрічалося в практиці.

null

ТАНЯ

Провідна Таня. Великий досвід музичної діяльності і проведення таких заходів. Також займається музичною діяльністю

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ КРАЩИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ В М. ХАРКІВ
ТАМАДА АБО ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ, КОРПОРАТИВ, ВИПУСКНИЙ, тімбілдінг, СВЯТО І ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ рожедния

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ