КРАЩІ ПРОВІДНІ ЗАХОДІВ МІСТА ХАРКІВ

досвідчений Ведучий або тамада - гарантія того, що ваше торжество пройде бездоганно. Від його професіоналізму залежить те, заради чого влаштовується будь свято: Настрій гостей і винуватців торжества. щоб ваше захід залишило найкращі враження, виберіть ведучого, вивчивши всі пропозиції з цієї сторінки. У цьому розділі представлено опис кращих ведучих для будь-якого заходи. Запросіть відповідного професіонала на свято! Наші консультанти будуть раді допомогти з вибором справжнього професіонала з проведення свят.

null

МИКИТА

Микита - розташовує до себе, креативна людина з безмежним почуттям гумору. На заходах він завжди приділяє увагу кожному гостю, тому всі присутні відчувають себе згуртованою і дружньою командою.

null

ЄВГЕН

Ведучий Євген - яскравий, веселий, вусатий мікс якісного конферансу, молодого завзяття і інтелігентного ведення заходу.

null

ІВАН

Ведучий Іван - заряд позитиву і неймовірних емоцій! Креативний ведучий, який НІКОЛИ не працює по шаблону! Експромт - його коник!

 

null

ДМИТРО

Я б міг Вам розповісти, що я ТОП, КРАЩИЙ, НАЙБІЛЬШИЙ НАЙБІЛЬШИЙ, але, навіщо? Кожен унікальний за своїм і вибирати ведучого ви повинні за покликом серця і під час спілкування з ним.

 

null

ВИТАЛИК

Ведучий Віталій - учасник ліги сміху на каналі 1 + 1: Актор Серіалу «Галичина» і «Країна У». Особливість ведучого в умінні підняти настрій, не маючи при собі штампів, яким є Віталій

Ведучий заходів: Євген

ЄВГЕН

Заходи за участю Євгена - це наповнений емоціями, драматургічно вивірений сценарій, в якому гість, тобто Ви - занурюєтеся в атмосферу і стаєте головним героєм.

null

ОЛЕГ

Олег - Веселий і позитивний ведучий, який представляє команду КВН «Перша столиця». Його стиль і манера ведення свята відмінна від інших ведучих.

null

ВАДИМ

Мене звуть Вадим, який веде на Вашому заході. Чому саме я? Досвід проведення заходів зі шкільної лави дав мені найважливіші навички.

ведучий Максим

МАКСИМ

Веселий, креативний ведучий, що володіє приємним голосом, харизмою і почуттям гумору. Вміє приголомшливо імпровізувати, а головне - знаходити спільну мову з різноманітною публікою.

Ведучий заходів: Максим

МАКСИМ

Максим - професійний ведучий, з досвідом ведення заходів близько 10 років. Веселий і інтелігентний базіка, чия харизма і витриманість не залишать байдужим жодного гостя.

null

ДІМА

Душевний провідний на Ваш захід з хорошим почуттям гумору. Хороший ведучий - запорука успіху Вашого свята!

null

АНДРІЙ

Андрій - талановитий ведучий і актор, з досвідом більш 10 років. Яскравий приклад поєднання конферансу і МС

 

Ведучий заходів: Дмитро

ДМИТРО

Дмитро - професійний ведучий заходів! Його мета - зробити Ваше свято дійсно класний! Сподіваємося, що наші бажання збігаються ...

null

ДМИТРО

Дмитро - популярний ведучий, МС, КВНщик, талановитий, веселий лігасмешнік - учасник команди «Улюблене місто», що грає в «Лізі Сміху»

null

ПАВЕЛ

Всім привіт, мене звуть Павло. У минулому я грав у КВК, Боліє 6ти років, і за цей час грав у міжнародних лігах АМІК, включаючи Сочинські фестивалі.

Ведучий заходів: Юра

ЮРА

Юра - простий, як 2 копійки ... помножені на 200 000 ... десь стільки він коштує. Проведе свято до самого під'їзду. За його спиною більш 543 свят і DJ з апаратурою!

null

МАРГО

Марго - МС, ведуча свят різного спрямування і рівня: корпоративи, весілля, дні народження, ювілеї, випускні, майданні заходу, все це більше підлозі сотні разів зустрічалося в практиці.

null

ТАНЯ

Провідна Таня. Великий досвід музичної діяльності і проведення таких заходів. Також займається музичною діяльністю

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ КРАЩИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ В М. ХАРКІВ
ТАМАДА АБО ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ, КОРПОРАТИВ, ВИПУСКНИЙ, тімбілдінг, СВЯТО І ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ рожедния

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ