Rate this item
  • 4.33 / 5 5
(3 votes)

Фактично у будь-якого з батьків виникає питання: як зробити свято своєї дитини особливим? Наше івент-агентство працює вже багато років. І ми знайшли кілька варіантів вирішення. Сьогодні хочемо з вами поділитися тим, що таке паперове шоу. Цей оригінальний варіант шоу-розваги для дітей на ринку відносно недавно. Але варто відзначити, що вже встиг завоювати кохання багатьох клієнтів.

Як існує безліч організаторів та ідей для свята, так існує багато варіантів паперового шоу. Але є те, що поєднує всі розваги – сам папір. Матеріал – досить щільний папір, порізаний смужками. А далі? Далі все залежить від фантазії організатора та запитів замовника.

1. Яким має бути папір?

Все має свої нюанси. Ця послуга теж, адже вона призначена для наших малюків. Варто задуматися про якість паперу, щоб бути впевненим у безпеці. Отже, папір має бути:

  • Щільна. Переважно – глянсова.
  • М'яка, щоби ніхто з дітей не порізався.
  • Якісна, щоб паперовий пил не покрив усе навколо.

І важливо розуміти, що пил все одно буде. Щоб вам не обіцяли організатори. І, звичайно, це має бути гарно. Адже ми замовляємо шоу, щоб отримати «вау» ефект. Якщо папір буде бляклим або потертим – результату не буде.

Скільки паперу буде? Кількість паперу для шоу залежить від площі приміщення, де заплановано проведення заходу. Якщо взяти в середньому – близько 1-1,5 кг на 1 квадратний метр приміщення. Саме такий обсяг паперу буде достатнім і не захаращує все навколо.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

2. Різновиди програми паперового шоу для дітей

2.1 срібне шоу

Особливість цього варіанта – смужки паперу срібного кольору. Подібна кольорова гама створює атмосферу таємничості. Підійде для дитячого свята у космічній чи магічній тематиці. срібне шоу впишеться навіть у дорослу вечірку. Воно стане гарним доповненням до дискотеки чи танцювальної паузи.

2.2 Золоте шоу

Для реалізації використовують нарізаний золотий папір. Величезна кількість однотонних золотих смужок надають святу урочистості. Такий варіант підійде для елегантних та стильних підліткових вечірок. Як і срібне шоу, золоте паперове шоу – це більш стриманий варіант шоу кольорової гами.

2.3 Кольорове паперове шоу

Якщо хочете, щоб було дуже яскраво - вибирайте шоу з кольорових смужок паперу. Будь-якого кольору, на ваше бажання або в залежності від концепції або навіть кілька кольорів одночасно. Постріл із такої гармати нагадує маленький, але дуже барвистий салют. Дитина запам'ятає день народження надовго, якщо доповните святкування таким ефектним елементом.

2.4 Паперове шоу з додатковими спецефектами

Саме собою шоу з паперу – це ще не все. Його можна доповнити повітряними кулями, гарматою конфетті, ветродуєм або навіть пінопластом. Все це зробить послугу більш феєричною та незвичайною. Нашим клієнтам особливо подобається поєднання з повітряними кулями. Можна доповнити паперове шоу аніматорами чи ростовими ляльками. Будь-який з варіантів виглядатиме яскравіше, ніж стандартна програма.

3. Яке місце краще вибрати для організації?

Щоб свято вдалося думати про особливості його проведення. Вибір локації – один із ключових моментів. Саме успішно підібране місце допомагає повною мірою реалізувати задум. Так де ж найкраще організувати паперове шоу?

  • Найкраще уникнути відкритих вуличних майданчиків – двір, сквер чи парк. Папір від вашого свята розлетиться по всіх довколишніх будівлях та деревах.
  • Від відкритих майданчиків у дитячих центрах та банкетних залах найкраще відмовитися. Паперовий пил та різнокольорові смужки на всьому, куди дістала гармата. І навіть у салаті вашої дитини – не найприємніше враження.
  • Закриті зони у дитячих клубах або будь-які просторі приміщення з мінімальною кількістю меблів – так!
  • Чи квартира будинок. Так, це можливо. Ви розумієте, що чекає на це приміщення і можете його заздалегідь підготувати.

4. Скільки коштує паперове шоу?

Ціна послуги з проведення паперового шоу може дуже відрізнятися. Чому? Не завжди ціна залежить від якості шоу чи його масштабу. Деякі підрядники працюють "конвеєром" - більше, але за меншою ціною. Хтось вибирає для себе варіант - один раз попрацював, три місяці живеш спокійно.

Якщо говорити в середньому, ціна стартує від 4000 тисяч гривень та вище. Є одна тенденція – де великий обсяг клієнтів та нижча ціна, не завжди стежать за якістю шоу. І навпаки – якщо замовлення одне на тиждень, то підготовка до нього відповідальніша. Що вибере покупець? Особиста справа кожного. Але краще звертайте увагу на відгуки.

І найкраща реклама – сарафанне радіо. Вашим знайомим зробили класне паперове шоу для дітей? Дізнайтеся хто і дзвоніть цій людині. Можливо, вашим знайомим просто пощастило, але так у вас більше шансів потрапити на людину, яка точно знає свою справу. Можете зустрітися з підрядником чи аніматором. Найчастіше по людині відразу зрозуміло, що він собою представляє. Але ця рекомендація для тих, хто ну дуже ретельно готується до всього-всього.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

5. Як прибрати "залишки розкоші"?

Багатьох, хто планує дитяче свято, лякає кількість сміття від паперового шоу. Насправді все не так страшно. Більшість паперу діти можуть самі зібрати у конкурсі на найповніший мішок. Або ж ви доплатите аніматору і після свята він забере всі надлишки з собою. З вас залишиться лише вологе прибирання.

Тобто, для того, щоб у приміщенні 20 квадратів вийшов максимально якісний ефект, необхідно 20-30 кілограм паперу. Якщо ви є прихильником теорії: більше – краще, тут так не працює. Більше паперу – більше пилу. А більше пилу – більше сміття та мороки зі збиранням.

Неважливо срібне шоу чи кольорове ви оберете. З кульками або конфетті. З ростовими ляльками чи без. Це яскрава подія, яка дарує масу вражень дитині і іноді, щорічно, можна зазнати трохи безладу.

Previous Post Як правильно організувати тімбілдінг?
Next Post Як організувати тімбілдінг на природі?

Залишити відповідь