Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Ви вирішили провести тімбілдінг і у вас безліч питань, як зробити його ефективним? Швидше за все, перший, який у вас виникає - як підібрати ідеального тімбілдера?

Ми вирішили зібрати для вас відповіді на всі самі часто ставлять з приводу ведучого тімбілдінга, які допоможуть визначитися, хто ж найкраще підійде вам для вирішення ваших завдань.

Жінка або чоловік - хто краще?

Незважаючи на те, що однозначно сказати, хто краще справляється з завданнями проведення тімбілдінгу та ігор на командоутворення не можна, у провідних чоловічої і жіночої статі є певна різниця.

Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу проведення і організацію тімбілдінга в форматі спортивного змагання або квесту, то учасники легше довірятися чоловікові. Адже від стереотипів, що з чоловіками в таких ситуаціях безпечніше нічого не поробиш. До того ж, чоловіки зазвичай більш активні та емоційні, а значить зможуть підтримати азарт співробітників при виконанні завдань.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Якщо ж мова про тімбілдінге для керівної ланки або в тому, який має вплинути на емоційну взаємозв'язок співробітників в компанії, то краще впораються жінки. Вони більш тонко відчувають настрої і емоції, а значить, зможуть швидше допомогти налаштуватися на правильний лад.

На питання, скільки років має бути хорошому тімбілдеру, однозначної відповіді немає. Важливіше не реальний вік, а скоріше психологічна зрілість. Адже тімбілдеру важливо швидко реагувати в конфліктних ситуаціях і правильно знаходити з них вихід. Також варто враховувати фізичну підготовку, якщо мова йде про проведення тімбілдінга на природі або в форматі спортивних змагань.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що ще важливо врахувати?

Вирішивши замовити організацію тімбілдінга, ви повинні розуміти, що людина, яку ви обираєте для роботи з компанією повинен не тільки розбиратися в своїй справі, а й хоча б трохи розуміти бізнес-процеси і моделі, які використовуються.

Також важливі комунікативні навички та наявність харизми. Робота тімбілдера - це робота з людьми і колективами, а у всіх нас різні характери і різний рівень готовності включатися в будь-які активності. Організатор тімбілдінгу повинен вміти знайти підхід до кожного і тримати увагу на собі

Так як часто тимбилдинг пов'язаний з екстримом і різного роду фізичною активністю, тімбілдер повинен любити все це і розуміти, як це працює. І так, до речі, бажано мати особистий досвід проходження всіх етапів квесту. Це допоможе йому «бути на одній хвилі» з учасниками та надавати їм максимальну підтримку.

Previous Post Найпоширеніші помилки, які знижують ефективність тімбілдінга
Next Post Квест або Тимбилдинг? Наше новий напрямок заходу

Залишити відповідь