Сьогодні дуже модним напрямком у пресі фотографій є друк фото на магніті. Даний вид оформлення пам'ятних фотографій є дуже незвичайним і оригінальним рішенням для подарунка всім гостям.

 

Нерідко частиною корпоративних заходів або конференцій стають різні точки активності, спрямовані на підвищення ефективності командної роботи.

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

У наш час будь-яка невелика фірми або велика компанія практикує організацію для своїх співробітників різних корпоративних свят. Подібні заходи дозволяють не тільки відмінно повеселитися, відпочити від робочих буднів, а й згуртувати колектив. Підготовкою таких подій зазвичай займаються співробітники відділу по зв'язку з громадськістю. Але якщо необхідно створити грандіозну подію на найвищому рівні, то варто довіритися справжнім професіоналам, які знають всі тонкощі і секрети організації таких заходів.

Багаторічним досвідом функціонування на сучасному ринку, бездоганною репутацією і тільки позитивними відгуками вдячних клієнтів може похвалитися наше агентство «Pro100 Event Agency«. Ми знаємо, як підготувати унікальні незабутні свята! Перетворимо будь-яка подія в значуще і незабутнє дію, незалежно від його формату і масштабу.

Основні різновиди корпоративів

Наші професійні організатори не працюють за стандартними нудним шаблонами. Кожен новий проект - це ретельно розроблений сценарій, з урахуванням будь-яких побажань клієнта, доповнених креативними ідеями дизайнерів. корпоративи можуть призначатися, як для діючих співробітників, так і для колишніх робітників, акціонерів, інвесторів, постачальників. Залежно від формату проведення можна виділити такі основні різновиди подібних заходів:

 

екскурсії;
Спортивні змагання;
Календарні або ювілейні свята.
Загальні тренінги;

Багато керівників компаній вже по достоїнству оцінили всі переваги розвитку корпоративної культури. Такі неформальні зібрання дозволяють ближче познайомитися з колективом, виявити прихованих лідерів, новаторів і перспективних співробітників. Основні цілі заходів - це підтримка встановлених традицій і корпоративного духу компанії, створення сприятливого психологічного клімату.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Переваги співпраці з нами

Ми заощадимо ваш вільний час і позбавимо від всіх турбот по проведення корпоративу. Кожен окремий свято індивідуально продумується від початку до кінця, від підбору місця для проведення, закінчуючи контролем за всіма виконавцями і підрядниками. Ніхто не буде нудьгувати, ми перетворимо будь-яка подія в помпезне торжество, яке запам'ятається на довгі роки. Наші сценарії ніколи не повторюються, кожен раз тішимо клієнтів новими концепціями і сюрпризами.

У нашому розпорядженні є всі необхідні атрибути для незабутніх свят: костюми, декорації, різні пристосування. При необхідності надається майданчик для проведення заходу.

Ми працюємо, як з великими, так і невеликими компаніями, Готові до будь-якої аудиторії. Чи вміємо правильно раціонально розпоряджатися наданими бюджетом, перетворимо кожну копієчку в приємний результат.

Ми знаємо, як здивувати ваших колег, готові до тривалого плідній співпраці на постійній основі! З нами завжди весело!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ