Сьогодні дуже модним напрямком у пресі фотографій є друк фото на магніті. Даний вид оформлення пам'ятних фотографій є дуже незвичайним і оригінальним рішенням для подарунка всім гостям.

 

Нерідко частиною корпоративних заходів або конференцій стають різні точки активності, спрямовані на підвищення ефективності командної роботи.

ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ

soccer players team group celebrating the victory and become champion of game while holding win coup

Згуртована команда співробітників з легкістю вирішує різні завдання - це правило працює в будь-якій сфері, починаючи від промислового виробництва і закінчуючи бізнесом. Корпоративні змагання об'єднують людей, що прагнуть домогтися спільної мети. Крім того, спорт долучає працівників компанії до здорового способу життя, заряджає енергією, а також дарує позитивні емоції.

Підготовка до корпоративного змагання включає в себе:

 • пошук майданчика;
 • забезпечення спортсменів харчуванням;
 • підготовку спортивної екіпіровки;
 • забезпечення медичного обслуговування;
 • проведення попередніх тренувань;
 • проведення церемонії нагородження переможців;
 • запис спортивного матчу на відео.

Останнє завдання не є обов'язковою, але багато компаній записують на відео тріумф своїх співробітників. Організація корпоративних змагань займає багато часу. Довірте це завдання компанії «Pro100 Event Agency» - вона вирішиться сама собою! Наші фахівці організують турніри з футболу та боулінгу - це одні з найпопулярніших ігор, що дозволяють згуртувати команду і приносять гравцям море позитивних емоцій!

Професійний турнір з футболу

Футбольний матч знімає з учасників офісні маски і дозволяє їм побачити один одного такими, якими вони є. Бар'єр з етикету і формальностей руйнується з перших хвилин гри - завдяки цьому відносини співробітників виходять на новий рівень. Гравці починають довіряти один одному по-справжньому. Вони вихлюпують накопичену негативну енергію і разом добиваються перемоги!

Матчі проводяться на професійному рівні - наша компанія підбирає відповідне поле, забезпечує присутність судді, проводить яскраву церемонію нагородження і вирішує ряд інших організаційних питань. Призи отримують всі учасники, незалежно від того, чи вдалося їм привести команду до перемоги.

На матчі присутній група підтримки. Гравців підтримують глядачі, що знаходяться на трибунах. Серед них можуть бути колеги, партнери по бізнесу і керівництво компанії, якій футболісти присвячують робочі будні. Нерідко начальник виявляється в одній команді з підлеглими - спільна гра дозволяє усунути комунікативні бар'єри.

Корпоративні футбольні матчі підвищують імідж компанії. Команда фахівців «Pro100 Event Agency» організовує спортивні змагання всередині компанії клієнта, між підрозділами і філіями. Замовте професійний футбольний матч для ваших співробітників прямо зараз!

Боулінг - гра для всіх!

Гра в боулінг - це універсальне розвага, що приносить позитивні емоції кожному учаснику. Вік і стать гравців не має значення - змішана команда з чоловіків і жінок без проблем долає шлях до перемоги і насолоджується тріумфом! У корпоративних змаганнях з боулінгу беруть участь офіси, підрозділи та філії компаній. Це відмінна можливість для спілкування в неформальній обстановці! Гравці перетворюються в згуртований колектив, який прагне до досягнення спільної мети. Довіра колег один до одного закріплюється і зберігається після гри.

Боулінг - один із самих економічних способів згуртування команди. Компанія «Pro100 Event Agency» організовує відвідування боулінг-клубу в зручне для вас час. Доріжки готуються заздалегідь. Запрошені гості можуть відразу приступити до гри.

Корпоративні турніри професійного рівня

Компанія «Pro100 Event Agency» запрошує вас і ваших співробітників прийняти участь в спортивному змаганні професійного формату! Вас приємно здивують вигідні ціни і інші переваги співпраці з нашою компанією:

 • організація турнірів під ключ;
 • професійне оснащення;
 • яскрава церемонія нагородження;
 • прозора система розрахунків;
 • креативна підготовка змагання.

Наша компанія виконує свої завдання швидко і якісно. Гравцям надається професійна екіпіровка. Майданчик для гри оснащується спортивними снарядами класу PRO. Ми перетворимо ваших співробітників в згуртовану команду переможців!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ