Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(4 votes)

Зовсім не за горами той самий день, якого чекають всі з нетерпінням - Новий рік. Для малюків - це барвисте подія з подарунками, Дідом Морозом, запахом мандарин і різною смакотою. А для дорослих - підведення підсумків, планування майбутніх перемог і, звичайно - організація і проведення новорічних свят!

Багато з нас вже не один раз були на корпоративних святах і знають, що зробити корпоратив на Новий рік цікавим для всіх гостей, привнести в нього щось особливе і отримати тільки позитивні емоції - завдання не з легких. Погодьтеся, банальні застілля з віршами від Діда Мороза вже нікого не здивують!

Як же зробити так, щоб після новорічного корпоративу залишилося не тільки ранкове похмілля, але і максимум спогадів?

Найпростіше рішення - організувати новорічний корпоратив під ключ разом з Просто Івент Еженсі!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Чому у івент-агентства це зробити простіше, спокійніше і дешевше, ніж займатися підготовкою новорічного корпоративу самостійно?

  • Ми робимо це постійно. Наші івент-менеджери вже протягом багатьох років займаються створенням найрізноманітніших за масштабами корпоративів. І організація вашого Новорічного корпоративу 2023 для них чергове свято, який вони реалізують на «ура». Якщо ви не стикаєтеся з проведенням масштабних подій, то ви можете просто не знати багатьох деталей.
  • Просто Івент знає, як оптимізувати бюджет: ми вже довгі роки працюємо в сфері проведення заходів і знаємо, як заощадити ваші кошти, які не завдавши при цьому шкоди якості. Івент-агентство в Харкові працює з кращими підрядниками за найвигіднішими цінами, адже ми довіряємо і нам довіряють кращі.
  • Тренди новорічного корпоративу. Ми стежимо за всіма новинками, знаємо, які розваги для корпоративу 2023 тільки з'явилися і які формати івенту набирають обертів. Завдяки цьому на вашому подію не буде гостей, які «вже бачили» або яким «знову те ж саме показують». Ми вміємо і любимо дивувати!
  • Так спокійніше. Якщо всередині вашої компанії немає івент-менеджера, основне завдання якого полягає саме в організації івентів, то доручити проведення корпоративу доведеться людині, в чиї прямі обов'язки це не входить. Є ймовірність, що він не зможе все поєднати і до того ж витратить купу нервів на те, щоб всім догодити. Якщо ви самі, як керівник, хочете провести новорічний корпоратив, То вам доведеться приділяти цьому чимало часу. А ми впевнені, що у вас є маса інших завдань.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Де провести корпоратив на Новий?

Вже протягом багатьох років найпопулярніший варіант - замовити проведення новорічного корпоративу в ресторані. Такий формат має цілий ряд переваг, серед яких:

  • комфортна і тепла обстановка
  • немає необхідності турбуватися про доставку їжі або кейтерінг
  • наявність частини звукового і світлового обладнання
  • можливість для гостей дістатися самостійно до місця проведення

Як зробити традиційний корпоратив в ресторані цікавим і яскравим - замовити шоу-програму на Новий рік!

Ми підбираємо як тематичну новорічну програму, Так і просто красиве і видовищне шоу для свята. Ведучий на новорічний корпоратив, Танцювальні колективи, артисти оригінального жанру, діджеї та дуже багато новинок розважальної індустрії.

Замовити на новорічний корпоратив атракціони - це можливість порадувати всіх гостей крутими інтерактивними точками і підкреслити тематику для святкування Нового року. Організувати Новий рік з атракціонами - це 100% отримати кращий корпоратив.

можна також замовити корпоратив 2023 у форматі квесту! Уявіть, що всі ваші співробітники занурюються в казку, спеціально розроблену індивідуально. Ми враховуємо всі особливості та побажання і створюємо квести, які залучають всіх!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

А завершення новорічного квесту може бути там, де всіх співробітників чекає Новорічний стіл і легкі алкогольні напої. Замовити корпоратив на Новий рік в такому форматі ви можете просто зараз!

Провести свято можна і за містом! Заміські комплекси та готелі надають в цей час приємні варіанти для розміщення та проведення заходів. Однак, тут буде складністю організація транспорту для перевезення всіх ваших співробітників, а також, поза якими закладах, організація кейтерингу для фуршету. Але ми можемо подбати про всі робити і організувати корпоратив 2023 під ключ.

Замовити шоу-програму на Новий рік

Що робить ваш корпоратив цікавим і яскравим? Звичайно ж, шоу-програма на захід!

Разом з нашими клієнтами ми вибираємо кращі атракціони на новорічний корпоратив, Підбираємо артистів: фокусників, танцюристів, вокалістів і музикантів для новорічного вента, а також продумуємо сценарій кожної події до дрібниць.

Створення тематичного Нового року - це гарантія барвистих фото і відео зі свята, а також спогади на довгі місяці.

Якщо ви замовляєте організацію івенту на Новий рік заздалегідь, ви отримуєте максимально широку можливість вибору артистів, майданчиків і декор-компаній. Бронювання в жовтні і листопаді - це ваш спокій перед новорічними святами і можливість вибрати найкраще і навіть економія.

Чекаємо вас на особистій зустрічі, щоб обговорити всі деталі вашої події та створити свято, яке буде мотивувати і надихати цілий рік!

Previous Post Підготовка до новорічного корпоративу
Next Post Атракціони і зони активності на новорічний корпоратив

Залишити відповідь