Кінотеатр для двох

Куди піти на побачення? Для багатьох із нас відповідь очевидна – якщо побачення, то побачення у кінотеатрі.

Так, складно не погодиться, що романтичне побачення у кіно - Це завжди непогана ідея для двох закоханих людей. Однак, чи траплялося так, що вам хотілося побути в кіно лише вдвох? Подивитися свій улюблений фільм на великому екрані, насолодитися обіймами з коханою людиною так, щоб ніхто вам не заважав?

Організатор найяскравіших свят та вчинків у Харкові «Pro100 Event Agency» пропонує вашій увазі оригінальну ідею для побачення.КІНОТЕАТР ДЛЯ ДВОХ.

Кінобачення для двох - це гарний подарунок-сюрприз для близької людини незалежно від приводу. Ми запрошуємо вас до затишної зали, де буде все тільки для вас двох: ваш улюблений фільм, улюблена їжа та напої, оформлення тематичним декором - по необхідності.

Ви більше не ставитимете питання: «Як організувати особливе побачення?хіба це не по-особливому, що вам удвох належить вся кінозала?!

Сеанс у кінотеатрі для двох стане чудовим оригінальним подарунком на 14 лютого або вашу маленьку річницю відносин.

Крім стандартної фільмотеки ми можемо запропонувати вам трансляцію індивідуального ролика на великому екрані. Що це може бути?

Це може бути слайд-шоу із вашими фотографіями з архіву, а також ми можемо показати ролик за вашою участю і навіть організувати його. відеозйомку заздалегідь. 

Крім цього, ви можете зробити пропозицію руки та серця оригінально. Уявіть, що ви знаходитесь у кінотеатр для двох, йде ваш улюблений фільм, який переривається роликом із вашим зізнанням у коханні та пропозицією руки та серця. Після цього в кінозалі з'являється жива музика: саксофоніст або скрипаль, а наш асистент подає вам букет і маленьку коробочку з такою заповітною і такою унікальною прикрасою для кожної жінки.

Хіба це погана ідея для оригінального вчинку заради кохання?

Наша команда досвідчених організаторів подбати про всі технічні деталі романтичного вечора у кіно для двох у Харковіподарувавши вам можливість насолоджуватися відпочинком для двох без турбот.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ