Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Новий рік - таке свято, до якого більшість компаній починають готуватися заздалегідь. До нас в івент-агентство вже почали надходити запити на організацію і проведення новорічних корпоративів. Саме тому ми вирішили розповісти вам про те, як правильно організувати корпоратив на Новий рік, щоб нічого не упустити і щоб ваш свято пройшло «на ура»!

З чого почати, щоб вийшов веселий зимовий корпоратив?

Тут, нам здається, важливо почати. І почати якомога раніше - десь з кінця вересня, початку жовтня. Особливо, якщо у вас велика компанія і відзначити новорічний корпоратив в Харкові потрібно з розмахом. Адже погодьтеся, організувати новорічний корпоратив в Києві або в Харкові на 300-500 чоловік буде складніше, ніж для компанії розміром до 50 гостей. Чому?

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Складно підібрати локацію для корпоративу - велика кількість гостей передбачає просторий майданчик. А їх, насправді, не дуже багато. Тому, готуючись організовувати корпоратив на Новий рік для великих фірм, Забронювати місце проведення краще на початку осені. Тоді всі будуть спокійно і зможуть провести вечір з комфортом.
  • Шоу-програма повинна бути більш насичена. Так як в фірмі іаботает багато людей з різними смаками та інтересами, важливо зробити так, щоб кожному було чим зайнятися на корпоративі, крім їжі та алкогольних напоїв. бронюють артистів на корпоратив також з початку осені. Якщо будете довго збиратися, то всіх найкращих і за приємною ціною можуть «розібрати».
  • Дуже велику роль грає провідний на новорічний корпоратив. З ним історія приблизно така ж, як з артистами. Професійних і популярних ведучих забирають першими. Хочете кращих - покваптеся. До того ж, відкриємо секрет, чим ближче Новий рік, тим швидше ростуть ціни Забронювали у вересні, домовилися про вартість і забули.
  • Новий рік - це свято, яке вимагає тематичного декору. Для того, щоб все було зроблено максимально якісно, в терміни і за прийнятною вартості оформлення новорічного корпоратив, Краще зробити попереднє замовлення. Особливо, якщо ми говоримо про масштабні святах.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що може піти не так: гострі питання організації новорічних корпоративів в Харкові.

Якщо ви плануєте займатися організацією свята але новий рік своїми руками, то наша компанія з проведення івентів, просто зобов'язана «кинути вам рятувальний круг». Що це означає? Це означає, що ми поділимося з вами невеликими лайф-Хакамі, як зробити так, щоб захід вдався і пройшло весело і без наслідків.

Якщо вам дозволяє бюджет, хоча, насправді, послуги івент-агентства - це всього близько 10% від загальної суми, краще замовити новорічне свято у тих, хто вмію і знає, як це робиться. Тому що іноді участь івент-агентства не тільки рятує нерви і час, а й економить бюджет.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Але якщо ви хочете організувати корпоратив на Новий рік самостійно, або ж, можливо, проконтролювати роботу івент-агентства, зверніть увагу на такі аспекти:

  • Важливо продумати не тільки сценарій Нового року, а й логістику свята: як будуть оббирати гості, як краще їх розсадити, як працює система кондиціонування (наприклад, чи можна буде пустити дим або палити бенгальські вогні).
  • Зверніть увагу на технічне забезпечення свята: якщо ви хочете замовити виступ кавер-групи, то у неї є технічний райдер і без нього концерту не буде. А якщо не потурбуватися про техніку заздалегідь, то можна не встигнути забронювати будь-яку звукову апаратуру.
  • Уважно розраховуйте кількість їжі і алкоголю. Важливо, щоб вистачило всім, але в той же час, не варто перетворювати корпоративне свято в п'янку. Це може обернутися великими проблемами від банального дискомфорту в колективі до фінансових штрафів з боку закладу, де ви святкуєте Новий рік.
  • Недоторканний запас. Це така річ яка просто маст-хев на кожному великому святі: щось розбили, комусь із артистів потрібно терміново забезпечити додатковий трансфер, чогось не вистачає. І тут ви, як чарівна паличка-виручалочка, зі своїм непрікасемим запасом вирішуєте всі проблеми. Він може, звичайно, і не знадобитися, але краще бути готовим до всього)

Ми знаємо ще чимало секретів, як провести корпоратив «на відмінно» і незабаром поділимося ними з вами. Але рекомендуємо вам не чекати, а вже прямо сьогодні починати підготовку до свята! Ви можете звернутися до нас і ми легко і без проблем проведемо ваш новорічний корпоратив, враховуючи всі ваші побажань. Або ж спробувати зробити івент своїми руками. Вибір за вами!

У будь-якому випадку, бажаємо вам хороших зимових свят і яскравих корпоративів.

Previous Post Квест або Тимбилдинг? Наше новий напрямок заходу
Next Post Організація Новорічного Корпоративу 2023

Залишити відповідь