ПРОМО-АКЦІЇ І PR-АКЦІЇ

Сьогодні неможливо організувати ефективне просування товарів і послуг без грамотної рекламної кампанії. Конкуренція на ринку настільки висока, що старі представники малого і середнього бізнесу виграють тільки за рахунок впізнаваності. А новим доводиться працювати на повну котушку, щоб не загубитися в морі аналогічних товарів.

Для інформування цільової аудиторії про нові сервіси та продукції, необхідно застосовувати ефективні способи. ними є організація і проведення промо-кампанії.

Створення та презентація промо- або PR-акції - це цілий перелік заходів, метою яких є стимулювання ринку збуту, презентація товару споживачеві. Промо-подія - презентація продукції в інтерактивній формі. Вона супроводжується поширенням безкоштовних подарунків, проведенням конкурсів, цікавих ігор, шоу-програм.

Будь-яке промо переслідує головну свою мету: збільшити рівень продажів продукту, який вона просуває і підвищити обсяги прибутку компанії. щоб PR або BTL-акція проходили успішно, необхідно скористатися експертною допомогою.

За плечима фахівців компанії «Pro100 Event Agency»Успішний досвід розробки, проведення рекламних, промоційних заходів. Наші професіонали можуть вирішити будь-які завдання, завжди підходять до справи творчо. Ми вирішуємо всі питання, які стосуються реклами і просування: визначаємо цільову аудиторію, пишемо сценарій, оцінюємо ефективність майбутньої акції, продумуємо креативні ідеї, які зроблять захід незабутнім. В результаті аудиторія буде під враженням, а результативність рекламної кампанії порадує вашу фірму. Звертаючись в «Pro100 Event Agency», Ви отримаєте комплексну допомогу в розробці заходи. У підсумку ваш бренд буде пізнаваний серед цільової аудиторії.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ