РОЗІГРИШ «ЦИГАНКА» М. ХАРКІВ

Ви вірите в долю?

Ні, наше івент-агентство в Харкові не пропонує вам послуги професійної ворожки і по кавовій гущі все про вас ми теж не розповімо. Наш профіль - зовсім інший: організація і проведення нестандартних розіграшів для ваших друзів і коханих. І один з нових варіантів пожартувати над тими, кого любите і кому не хочете дарувати листівку і набір чашок - організувати розіграш за участю циганки?

Що буде відбуватися?

Наш герой виходить з дому або з офісу і зустрічає настирливу ворожку-циганку. Вона просить позолотити ручку в подяку за що. Та розповість всю долю його: минуле, сьогодення і майбутнє. Як завжди ми реагуємо на таких людей? Більшість з нас поспішає пройти повз, пробурчав щось у відповідь.

Циганка обурюється і «насилає 33 нещастя» на нашого розігрується. І найцікавіше - далі на протязі дня вони починають збуватися: то на роботі перевірка, то бомжі засіли навколо автомобіля, то в магазині хтось спробує вас обрахувати. Такі збіги не залишать байдужим навіть самого спокійного та сталого людини. Саме тому розіграш з ворожкою - варіант оригінального привітання самих скептичні друзів.

У чому особливість розіграшу з циганкою?

Найбільша родзинка цього розіграшу в тому, що в нього повірить навіть той, хто зазвичай не вірить в такі речі. Чому? Та тому що циганка розповість йому все про його життя. І навіть назве його ім'я! Як? Все дуже просто - ви нам його розповісте! Разом з вами ми заздалегідь детально підготуємося до всіх тонкощами цієї події, дізнаємося всю інформацію в деталях, щоб циганка була в курсі дрібниць, про які просто так складно здогадатися: ім'я, назва компанії, імена друзів.

Якщо ви турбуєтеся про інформацію, яку ми від вас отримаємо. Не бійтеся - все конфіденційно. За час нашої роботи над організацією розіграшів в Харкові було різне, але завжди те, що хочуть зберегти наші клієнти в таємниці, таким і залишається.

Щоб відповісти на це питання, потрібно прорахувати вартість роботи по написанню сценарію, супроводу, координації та організації розіграшу. Так само варто врахувати вартість необхідного реквізиту та найнятих акторів або аніматорів. Вартість розіграшу залежить від того, наскільки масштабно і видовищно буде виглядати це привітання.

Наші менеджери вже сьогодні готові прорахувати вам ціну на розіграш в Харкові.

Ми дорожимо своєю репутацією і бачимо своє призначення, як кращого івент-агентства міста, в тому, щоб дарувати вам посмішку і гарний настрій. Якщо у вас є до нас питання - ми завжди раді відповісти, проконсультувати, допомогти і розповісти вам все про те, як зробити свято особливим! Чекаємо Вас у гості!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ