Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Працівники сфери айті - це в своїй більшості яскрава і креативна молодь. Банальні розваги і застарілі конкурси тут не покатають. Тимбилдинг для IT-компанії повинен бути нестандартним, сучасним і активним. Якщо перші дві умови продиктовані віком більшості співробітників, то активність - це вимоги необхідне для підтримки здоров'я.

Що входить в послуги з організації тімбілдінга?

Молоді айті компанії зараз досить масштабні, тому, не завжди легко організувати всіх співробітників і догодити каждлму. Звертаючись до фахівцями для проведення тімбілдінга для айті-компанії Ви отримуєте:

  • Підбір локації тімбілдінга. Ми запропонуємо де, коли і як провести захід.
  • Розробку та реалізацію концепції. Івенти без ідеї зараз вже нікого не дивують. Доповнити корпоративний відпочинок тематичними завданнями і декором з улюблених фільмів, ігор, країн - маст хев проведення сучасних подій.
  • Підготовку різних зон і точок активності. Підбір реквізиту та модераторів. Ми підберемо розваги для всіх - від найактивніших до повних інтровертів, від спортивних змагань до кіберспорту.
  • Підбір технічних підрядників. Айтішники - люди, які стикаються з сучасними технологіями кожен день. Тому без якісного світла і звуку не обійтися.
  • Спокій і повне задоволення від результату.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для IT-компанії

Які ігри та розваги підійдуть для співробітників IT-сфери?

Один з найбільш звичних сценаріїв тімбілдінга заснований на утворенні команд, учасники яких пов'язані між собою. У прямому чи переносному сенсі - вирішувати тільки вам. Це може бути естафета, коли один з учасників не може почати виконання завдання до того, як закінчить інший. Важливо підібрати такі завдання тімбілдінга, щоб для кожного з учасників естафети було щось по його смаку. Тим більше, щоб першими прийти до успіху, учасникам доведеться розподілити завдання між членами самостійно. Це допоможе знайти сильні та слабкі сторони кожного зі співробітників.

Влаштуйте кулінарні майстер-класи просто у себе в офісі. Цей досить не витратний за часом і ресурсами варіант тімбілдінга можна провести в будній день для підняття загального настрою всередині колективу. Це можу бути холодні закуски або суші. Щось що не вимагає особливих зусиль і не залишає за собою багато сміття.

Якщо ви знаєте, що ваші співробітники справжні фанати своєї справи - влаштуйте змагання з кіберспорту. Хто знає, може ваш тимбилдинг дасть старт команді, яка колись виграє міжнародний чемпіонат з кіберспорту.

можна проводити тимбилдинг в офісі або за його межами, можна пробувати різні варіанти розваг і шукати свій ідеальний еліксир максимальної продуктивності і згуртованості. А ми готові в цьому допомагати і дарувати вам емоції!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для IT-компанії

Previous Post Тимбилдинг для працівників сфери послуг
Next Post Тимбилдинг - Живий Квест

Залишити відповідь