Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Творчі професії - найлегше заняття, яке може бути. Ти ж не працюєш особливо фізично, сиди собі в офісі або майстерні і вигадуй, твори. Але це тільки так здається, адже саме професії, які пов'язані зі створенням чогось нового, креативного, незвичайного найбільше впливають на психіку і саме люди з цієї сфери найбільше схильні до емоційного вигорання. Особливо це відчувається в сфері маркетингу, реклами і піар.

Корпоратив для співробітників рекламних агентств або відділів - це те, що просто життєво необхідно компанії для того, щоб зберегти потрібну продуктивність і фінансові показники. Якщо ви замислюєтеся над тим, як згуртувати колектив, які додаткові методи мотивації співробітників використовувати іля як зняти емоційну напругу - організувати тімбілдінг для маркетологів, піарників і рекламістів - це те, що вам потрібно.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для IT-компанії

У чому особливість проведення тімбілдінга для креатівщіцов?

Люди, які працюють в сфері реклами або піару щодня стикаються зі складними і нестандартними завдання, кожен день вони працюють, щоб приносити своїм клієнтам гроші, успіх і впізнаваність. У суспільстві сформований стереотип, що реклама і маркетинг - це весело і просто. На ділі ж ці люди потребують відпочинку найбільше. Який формат копроратіва для рекламного агентства вибрати?

Ми пропонуємо безліч рішень для проведення свята, за подробицями ви можете звернутися до наших фахівців з проведення тімбілдінга. Але є основні принципи, яких варто дотримуватися в будь-якому святі для маркетологів або піарників.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для IT-компанії
  • Віддавайте перевагу активним іграм та розвагам. Більшість співробітників сфери реклами проводять весь час в офісах за моніторами, а активний літній або зимовий корпоратив, організація якого може бути нескладної разом з Просто Івент, допоможе змінити вид діяльності, розвіється і відпочити.
  • Спробуйте піти з онлайну. Маркетологи і рекламісти - люди, які постійно на зв'язку, постійно стежать за трендами, а значить не «вилазять» з мережі. Підіть в офлайн, організація тімбілдінга для піар-компанії в лісі, далеко за містом або, якщо дозволяє бюджет корпоративу, десь біля моря або в горах, дасть мотивацію і натхнення працювати і створювати.
  • Організуйте майстер-класи, де потрібно працювати руками. Pro100 Event Agency пропонує десятки різних творчих майстер-класів: ліплення з глини, пісочна анімація, флористичні майстер-класи та багато іншого. Працюючи руками, співробітники відволікаються від рутинних справ і пробують щось нове. Замовити майстер-клас в Харкові на корпоратив - це можливість відкрити нові таланти в своїх співробітниках.

Якщо ви плануєте захід для рекламного відділу або цілого креативного агентства, не забувайте, що кращий відпочинок - зміна виду діяльності. Ми будемо раді стати частиною вашого свята і організувати тімбілдінг на найвищому рівні. Замовити організацію корпоративу ви можете на сайті, по телефону або під час особистого візиту до нас в офіс.

Previous Post Корпоратив в травні від Pro100 Event Agency
Next Post Тест-Драйв Довгоочікуваного New Mitsubishi Pajero Sport 2020

Залишити відповідь