Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

Банкір - звучить солідно і одночасно дуже серйозно. Працівники банку повинні відповідати дуже багатьом стандартам, їх робота - це безліч дрібниць і деталей, які не можна упустити. Тому важливо, щоб фінансисти були уважними, відпочивши і вміли працювати в команді. Одним із способів реалізувати ці завдання є проведення тімбілдінга для працівників сфери банківських послуг.

Кожному керівника, як нам здається, важливо забезпечити максимально комфортні умови роботи. Це можна забезпечити за допомогою тімбілдінга в офісі або на природі, провівши тимбилдинг гри на вихідних або навіть просто в будній день. Повірте, всі клієнти, які замовляли у нас організацію тімбілдінга, Помітили, як змінилися відносини всередині колективу і як покращилися результати, після введення такого роду івентів і командоутворення в організації.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Який тимбилдинг підійде для працівників банківської сфери

Як організувати тімбілдінг для банкірів?

Робота в банку - це сидяча і монотонна робота. Для того, щоб домогтися максимального ефекту, потрібно змінити звичний хід подій. Ми розповімо про те, які етапи підготовки тимбілдингу проходять наші клієнти:

  • Вибір дати. Краще визначити її заздалегідь і оповістити всіх співробітників. Так на заході буде максимальна кількість осіб і всі будуть підготовлені. Важливо, щоб організація тімбілдінга не доводилося на найбільш завантажені дні, інакше, в компанії можуть виникнути труднощі.
  • Вибір локації. Можна зробити офісний тимбилдинг або відправити співробітників на природі або навіть провести тімбілдінг на море. Все залежить від ваших можливостей. Ми, «Pro100 Event Agency» рекомендуємо в будь-якому випадку вибирати майданчики за межами будівлі, в якому люди працюють кожен день. Якщо це, звичайно, не тимбилдинг-сюрприз в будній день. Погодьтеся, в свій вихідний приходити знову в той же офіс хочеться не сильно.
  • Вибір тематики. У кожної організації є своя атмосфера. Хороший керівник знає, що більше подобається його підлеглим: активний або неактивний відпочинок, інтелектуальні квести або спортивні змагання. Ми допоможемо підібрати унікальну концепцію, яка підійде саме вам.
  • Вибір формату. Майстер-класи, квести, командообразующие гри, спортивні активності, загадки і багато багато іншого. Сьогодні можна знайти фактично будь-який формат на будь-який бюджет.
  • Вибір наповнення. Можна обійтися простими іграми для яких не потрібен складний реквізит. А можна замовити оренду атракціонів і точок активності. Можна провести командні ігри з менторами або організувати квест, в якому учасники йдуть по грі самостійно.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг на природі

Найпопулярніше час для корпоративних тімбілдінг - літо. Саме в цей час можна спокійною вивезти всіх співробітників на природу і провести цілий день на свіжому повітрі. Для офісних працівників банку - це кращий варіант. Чим же зайняти фінансистів на природі?

Можна влаштувати:

  • Баскетбольні або футбольні матчі. Турнір між відділеннями та між усіма касирами і всіма інкасаторами. Така розвага допоможе підтримувати здоровий дух конкуренції.
  • Водні баталії. Влітку, коли на вулиці спека, чому б не влаштувати війну водними пістолетами або кульками з водою? Це весело, азартно і трохи повертає нас в дитинство.
  • Змагання з пейнтоболу або лазертагу.
  • Квест по орієнтуванню на місцевості. А по шляху, ще й вирішувати логічні завдання. Повний потрапляння і в інтровертів, і в екстравертів.

У нас є ще сотні ідей, як зробити ваш тимбилдинг в Харкові або за його межами неповторним. Пишіть, телефонуйте, залишайте заявку і ми організуємо найяскравіша подія в житті вашого офісу!

Previous Post Варіанти тімбілдінга для працівників сфери освіти
Next Post Тимбилдинг для працівників сфери послуг

Залишити відповідь