Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

Вчителі - саме ті люди, від яких залежить майбутнє. Адже кожен день вони вкладають добре, світле і розумне в голови наших дітей. А значить, їм особливо потрібен хороший відпочинок і зміна звичної обстановки.  Організація тімбілдінга в Харкові - хороша можливість подарувати заряд позитиву і сил на навчальний семестр вперед. Адже гарний настрій у працівників сфери освіти - це гарантія гарного настрою школярів. Істина, хто добре відпочиває, той добре працює - виправдовує себе на всі 100%.

Як показує практика співпраці «Pro100 Event Agency» з працівниками сфери освіти, колективи складаються переважно з жінок. А значить, атмосфера може бути іноді не сама доброзичлива. Проведення тімбілдінга на природі, Або взагалі де завгодно, вправи на командоутворення, активний тимбилдинг - все це допомагає згуртувати співробітників (в цьому випадку співробітниць). Завдяки цьому ми з вами виконуємо основну мету будь-якої організації - підвищуємо продуктивність і допомагаємо налагодити відносини всередині колективу. До речі кажучи, хороші відносини в колективі - запорука більшої нематеріальної мотивації.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Які варіанти тімбілдінга вибрати?

Якщо ви хочете провести тімбілдінг для вчителів, краще вибрати щось пов'язане з творчістю, командною роботою та організацією спільних процесів. Так ви максимально наблизитися до мети тімбілдінга для співробітників шкіл і університетів. Саме в таких форматах, виробляються якості, потрібні для організації навчального процесу та роботи з дітьми.

  • Спробуйте спортивний тимбилдинг. Вчителі часто сидять або стоять на місці. Організувати командні спортивні ігри або тімбілдінг з активними завданнями - хороший спосіб і добре тобі, і подружиться, і відволіктися від рутини.
  • Тимбилдинг-квест. Це формат, який допоможе і подумати, і активно провести час і налагодити відносини всередині колективу. Тут можна вибрати майже будь-яку тематику і провести тімбілдінг в офісі або на природі, влітку або взимку - зовсім не має значення.
  • Тимбилдинг-змагання. Можна підібрати кілька варіантів різних завдань, як логічних, так і активних, які допоможуть виявити кожному з учасників свої сильні сторони. Команди можна і потрібно переформовувати під час всього тімбілдінга. Адже працюючи з різними людьми, потрібно знаходити різні стратегії спілкування і підходи.

З нашого досвіду організації тімбілдінгу, такі його види підійдуть найбільше і вирішать основні завдання. Хоча, в кожному конкретному випадку все індивідуально і ми опрацьовуємо стратегію під цілі, завдання і можливості. Саме тому, краще звернутися до фахівців і замовити тимбилдинг в Харкові. Це допоможе точно домогтися результату і заощадити гроші.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Ідеї для тімбілдінга

У нас завжди є хороші ідеї для гарного тімбілдінга. Наша команда ділиться з вами сценаріями декількох варіантів проведення активності:

1. Зйомка реклами або кліпу

У будь-якій школі є вчителі гуманітарних і точних наук. Чому б кожній з галузей не розповісти про свою спеціалізацію барвисто і яскраво. Для всіх це буде нові досвід, адже доведеться працювати з камерою, оператором, режисером. Але багато хто б хотіли відчути себе зіркою Голлівуду. Та й подібний тимбилдинг - можливість проявити креативний підхід і по-новому поглянути на вже знайомі речі

2. Квест за мотивами фільму

Всі ми любимо кіно і часто мріяли відчути себе його героями. ця ідея для тімбілдінга дає шанс реалізувати мрії. В організації такого івенту вам буде потрібна допомога професіоналів. які:

  • Адаптують історію фільму до умов проведення івенту
  • Напишуть унікальний сценарій під ваших співробітників
  • Підберуть реквізит, акторів і модераторів.

Загалом, зроблять так, щоб все працювало добре і за сценарієм.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

3. Майже «Олімпійські ігри»

Такий сценарій можна наповнити будь-якими точками активності і атракціонами для тімбілдінга. Взяти в прокат арбалетний тир або замовити міні-гольф. Влаштувати бій в пейнтбол і навіть лазертаг. Цей формат тімбілдінга може включати в себе безліч різних методів та ігор для командоутворення.

Замовити тимбилдинг - це подарувати хороші емоції співробітникам і підвищення продуктивність організації.

Previous Post Як організувати тімбілдінг на природі?
Next Post Який тимбилдинг підійде для працівників банківської сфери

Залишити відповідь