Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(1 vote)

У кожній професії своя специфіка. Чим відрізняються представники сфери послуг? Це ті люди, які працюють з людьми щодня. Саме вони стикаються з відвідувачами та клієнтами кожен день. Тому організація корпоративів для цих людей - невід'ємна частина корпоративної культури. Мета тімбілдінга - згуртувати колектив, зняти стрес і напруження всередині команди. А це - саме те, що так необхідно все працівникам сфери послуг.

Наше івент-агентство розповість вам про ідеях для тимбилдинга і про те, чому краще і дешевше замовити тимбилдинг в Харкові у професіоналів, ніж займатися його організацією самостійно. Наш досвід в проведенні заходів самого різного масштабу, дає нам можливість проводити найяскравіші, позитивні, насичені і запам'ятовуються корпоративні заходи і тімбілдинги.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для працівників сфери послуг

Що особливого в тімбілдінге для працівників сфери послуг?

Перш за все, це робота з людьми, а значить важливо, щоб під час проведення івенту максимум уваги приділялося комунікації і взаємодії співробітників на майданчику. Адже ресторан, СТО, будь-якого сервісного центру - це єдиний механізм, в якому важливо згуртувати дух, підтримувати мотивацію і здорову конкуренцію. існує чимало видів і варіантів тімбілдінга, Але найбільшою популярністю зараз користуються виїзні заходи на природі.

організація тімбілдінга за межами звичного робочого місця дає такі переваги:

  • Зміна обстановки. У новий умовах, багато працівників можуть почати діяти по новому. Наприклад, якийсь із завдань на командоутворення розкриє чиїсь лідерські якості.
  • Користь для здоров'я. Літній тимбилдинг або навіть зимовий тимбилдинг на виїзд - це хороший відпочинок для здоров'я. Свіже повітря, активність і позитивні емоції в комплексі дають хорошу продуктивність і можливість отримати заряд на пару місяців вперед.
  • Масовість. Якщо у вас велика мережа або компанія з декількома філіями, то вмістити всіх в офісі буде некомфортно і можливо навіть нереально. Відпочинок в лісі, на базі відпочинку або в заміському комплексі - можливість залучити всіх співробітників і налагодити роботу між різними відділеннями.
  • Широкий вибір розваг. Оренда спортивних атракціонів і точок активності, квест-тімбілдінг, рольові ігри - фантазія фактично не обмежена. Вибирайте те, то вам подобається, надихайтеся ідеями агентства Просто Івент і отримуйте максимум!

Для працівників сфери послуг можна і потрібно підібрати такі завдання для тімбілдінга, які максимально наближені до умов їх роботи. Адаптовані гонки або спільне рішення наближених до життя завдань, допоможуть співробітникам знаходити вихід з подібних подій і в житті.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг для працівників сфери послуг

Ідеї для тімбілдінга на природі

Пам'ятайте телепередачу «Форт Боярд»? Такого накалу пристрастей ще потрібно пошукати. Чому б не запозичити концепцію для проведення тимбилдинга? Нехай ваші співробітники шукають ключі від потайних кімнат, виконують завдання і розгадують загадки від зберігачів ключів. А в кінці, звичайно, знайдуть скарб. Хто не мріяв в дитинстві знайти скарб ?!

Можна стилізувати кожну з кімнат, та й весь сценарій тімбілдінга в цілому під щоденні завдання вашого бізнесу. Нехай хранителі будуть задавати питання, пов'язані з клієнтами ваше бізнесу, а завдання будуть відображати суть діяльності кожного із співробітників. У формі гри на командоутворення, вони легко і весело дадуть собі раду з тих положень, які раніше здавалися непростими.

Якщо ви не можете знайти що радить ідеї для тімбілдінга в мережі, або все сценарій про вас, але трохи не про вас - зверніться до наших івент-менеджерам і вони підберу для вас унікальну історію. Ми щиро хочемо подарувати кожному бізнесу можливість бути продуктивніше і краще!

Previous Post Який тимбилдинг підійде для працівників банківської сфери
Next Post Тимбилдинг для IT-компанії

Залишити відповідь