Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Багато хто вважає, що проведення тібілдінга і корпоративу в Харкові - це одне і те ж. Але, як показує досвід, тімбілдінг і корпоратив, відмінності яких ми зараз вам покажемо, це різні формати організації подій для компанії.
Ці події відрізняються не лише своїм наповненням або програмою для івента, а головне — завдання корпоративного свята та тімбілдінга різні. Якщо ви обираєте, як провести захід для фірми або організації, в якій працюєте, ця стаття від кращого івент-агентства в Харкові Просто Івент буде дуже корисною.

У чому різниця між корпоративом та тимбілдінгом?

Головна відмінність у тому, які цілі ставить перед собою компанія, в якій збираються організувати подію для співробітників.

Якщо ми говоримо про корпоративи, то це справді свято – легке, веселе та радісне. Під час проведення корпоративу роблять висновки про виконану роботу, нагороджують найкращих і просто відпочивають від щирого серця. У Pro100 Event на таких свята часто у центрі уваги шоу-програми на корпоратив: шоу-балети, вокалісти, кавер-бенди та інші артисти Харкова та всієї України. І, звичайно ж, під час такого свята не варто забувати про напої та їжу, які теж стають частиною атмосфери.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що таке тімбілдінг? Тімбілдінг - це теж весело і легко, але все-таки найважливіше - реалізація завдань компанії щодо підвищення продуктивності та мотивація співробітників. В рамках тімбілдінгів проходять ігри на командоутворення, тренінги та семінари, які допомагають підтримувати комфортну робочу атмосферу в організації та згуртовують колег.

То що ж замовити: тимбілдинг чи корпоратив?

Що більше підійде саме вам – залежить від того, навіщо вам потрібний захід. Корпоратив до 8 березня чи новорічний івент – це саме корпоративи, адже всі хочуть у цей час веселитися та святкувати. Можливо, тренінги теж сподобаються вашим співробітникам… але швидше за все їм сподобається тематичне свято з програмою, розвагами та смаколиками.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У вас попереду новий сезон чи ви плануєте випуск нового продукту на ринок? Тоді вам найімовірніше підійде тімбілдінг, який допоможе співробітникам бути в тонусі, відновити енергію або налагодити комунікацію перед новим життєвим етапом фірми.

Чи можна з кимось проконсультуватись?

Підтримка потрібного настрою у компанії – завдання непросте. Якщо вам потрібна думка тимбілдерів з досвідом або консультація івент-менеджера - ми завжди раді вам допомогти вибрати правильний напрямок.

Телефонуйте в Pro100 Event Agency Харків та отримуйте детальну інформацію про те, як організувати ідеальне свято!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Previous Post Тимбилдинг у вигляді Майстер-Класу для невеликої компанії
Next Post Новорічний Корпоратив 2022/2023