Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Всі ми знаємо, що таке майстер-клас і хоча б раз в житті бували на заходах подібного типу: їх зараз просто величезна кількість!

Але мало хто знає, що майстер-класи можна використовувати в своїх цілях і з метою компанії! Що ми маємо на увазі? Що організація майстер-класів для співробітників - це відмінний спосіб не тільки дати розвіється всім працівника, а й вирішити корпоративні завдання.

Майстер-клас на виїзд - це одна з послуг від Просто Івент, яка сьогодні стає популярнішим з кожним днем.

  • приємне співвідношення вартості послуги і результату;
  • простота в організації: зателефонуйте нашому менеджеру, виберіть формат за своїм смаком, виділіть пару годин в графіку співробітників, насолоджуйтеся результатом!
  • кулінарний або художній, зі стрільби з лука, танцювальний або ж з виготовлення новорічних іграшок ручної роботи - майстер-класи в Харкові - це нескінченний простір для вибору;
  • можливість індивідуального оформлення будь-якого майстер-класу: брендований реквізит або декор для творчих активностей, подарунки з елементами фірмового стилю найактивнішим і успішним учасникам, розробка індивідуальної концепції майстер-класу в залежності від сфери діяльності фірми.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Для кого підходить тимбилдинг в форматі майстер-класу?

Найкраще івент такого формату - для невеликих компаній. Якщо ви підбираєте корпоратив для організації складом до 20 осіб, то кращого варіанту годі й чекати:

  • всі члени колективу будуть залучені до виконання завдань;
  • у майстри або вчителя, який проводить майстер-клас, буде можливість приділити увагу кожному учаснику;
  • точкова опрацювання потреб компанії: робота на адаптацію нових співробітників, формування дружньої атмосфери або виявлення неформальних лідерів.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що ж робити, якщо хочемо замовити тимбилдинг в форматі майстер-класу, але у нас працює більше 20 чоловік?

У Pro100 Event, звичайно, є рішення цієї задачі: виберіть кілька майстер-класів, які будуть проходити паралельно. Замовити майстер-класи в Харкові різних форматів - це можливість дати кожному співробітнику можливість вибору.

Кому-то по душі активні ігри та атракціони, а хтось віддає перевагу рукоділлю.

Наприклад, для організації корпоративу до 8-го березня ідеально підійде тимбилдинг з майстер-класами з малювання, бачатте, приготування суші або створення якихось солодощів.

Це милі і приємні заняття, які приведуть представниць жіночої статі в захват!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

More in this category: Як правильно відсвяткувати Новий рік 2023 року? » Новорічний Казковий Квест від Святого Миколая » Новорічний Корпоратив 2022/2023 » Тимбилдинг або Корпоратив: тонкощі вибору формату заходу » Тимбилдинг для Маркетологів » Корпоратив в травні від Pro100 Event Agency » Атракціони і зони активності на новорічний корпоратив » Організація Новорічного Корпоративу 2023 » Підготовка до новорічного корпоративу » Квест або Тимбилдинг? Наше новий напрямок заходу » ідеальний Тімбілдер » Найпоширеніші помилки, які знижують ефективність тімбілдінга » Тимбилдинг для великих фірм, середніх і малих: в чому відмінність » Історичні Рольові ігри як Варіант тімбілдінгу » Новинка від Pro100 Event Agency: Крижана Ванна » Літній Тимбилдинг в Харкові від Pro100 Event Agency » Літній Корпоратив в Харкові від Pro100 Event Agency » ФК «Шахтар» - Чемпіони України (2018/2019) » Тимбилдинг - Живий Квест » Тимбилдинг для IT-компанії » Тимбилдинг для працівників сфери послуг » Який тимбилдинг підійде для працівників банківської сфери » Варіанти тімбілдінга для працівників сфери освіти » Як організувати тімбілдінг на природі? » Як правильно організувати тімбілдінг? »
Previous Post Конференція Cisco і IT Dialog
Next Post Тимбилдинг або Корпоратив: тонкощі вибору формату заходу

Залишити відповідь