Послуги з Організації Свят в Харкові

як організувати свято в Харкові з будь-якого приводу і навіть без нього? Знає Pro100 Event Agency! Більше 5 років ми проводимо корпоративні заходи і тімбілдинги, розкішні весілля і дитячі Дні народження, ранки і випускні вечори, бізнес-зустрічі і PR-акції. Для кожного клієнта придумуємо ексклюзивний сценарій і вибираємо послуги на свято, Які відповідають рівню заходу.

У кожного святкового заходу є ритм. Якщо він монотонний, гості швидко починають позіхати і частіше дивляться на годинник. Якщо він динамічний і непередбачуваний, всі мріють про те, щоб вечірка не закінчувалася. ритм задає шоу-програма на свято, Тому вона повинна бути різноманітною.

Спеціально під вас ми підберемо артистів будь-якого жанру: від фокусників і аніматорів до танцюристів і зірок шоу-бізнесу. Професійний провідний на свято збере всі частини програми в одне ціле, простежить за таймингом і віртуозно вийде з будь-якої позаштатної ситуації.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

На даний момент в розпорядженні Pro100 Event Agency 64 атракціону і точок активності. І з кожним місяцем ця цифра зростає! Водні атракціони і азартні ігри, інтелектуальні квести і настолки, спортивні розваги та командні активності - чого у нас тільки немає! Ми постійно впроваджуємо нові розваги на святкові заходи, Тому вечірки від Pro100 Event Agency завжди відрізняються оригінальністю.

феєрверки, паперове шоу, Мильні бульбашки, повітряні кулі - це теж до нас! Організуємо все, що ви нафантазували: хоч дощ з фольги, хоч океан з м'яких іграшок.

Вечірка без музики і танців - гроші на вітер. І тут не потрібно економити. Музика з телефону, підключеного до бездротової колонці, хороша на дачі, але не на святковому заході. ми привеземо звукове обладнання недорого, Встановимо, підключимо, навчимо користуватися. Надамо досвідченого звукорежисера або светохудожніка.

Також у нас можна орендувати комплект апаратури для концерту: лінійні масиви, підсилювачі потужності, сабвуфери, активні акустичні системи, спецефекти. А для крутий дискотеки у нас є новинка - світиться LED підлогу в оренду.

Крім музики, провідного та шоу-програми, велику роль відіграє візуальне оформлення вечірки. Живі або штучні квіти, елегантна сервіровка столу, красиві фотозоні на свято, Тематичні кульки та прапорці - всі ці дрібниці створюють потрібну атмосферу. У святково оформленої локації виходять круті фотографії та відео, що особливо важливо для молодого покоління.

В нашій команді працюють флористи і декоратори. Вони з легкістю беруться за будь-яке замовлення: будь-то дитяче свято або організація весілля в Харкові. Працюємо в приватних будинках і ресторанах, літніх майданчиках і банкетних залах, в невеликих квартирах і величезних концертних холах.

Кількість організованих нами заходів давно перевалило за дві сотні. Кожна вечірка - це досвід. І через 6 років роботи на українському ринку event-послуг, ми заявили про себе як про кращий event-агенції країни.

чому варто організувати свято в Харкові з нашою допомогою?

  • Проведемо свято під ключ.

Ми беремо на себе всі організаційні моменти: від ідеї вечірки до реалізації.

  • Необмежені можливості.

У наших силах організувати шоу будь-якого рівня: від весілля в ресторані до масштабного свята на міській площі.

  • Відповідальність.

Команда Pro100 Event Agency ніколи не підведе. Для нас кожен проект - це дитина, яку потрібно виховати і відпустити у дорослий світ.

Довірте нам торжество вашої мрії!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ