БРЕНДОВАНІ СОЛОДОСТІ. СОЛОДОСТІ З ЛОГОТИПОМ

Здивувати та порадувати гостей виставки? Незвичайно заявити про компанію? Завоювати лояльність працівників?

Знайти відповіді на ці непрості для будь-якої компанії питання допоможе брендування зони фуршетної від Просто Івент! Якщо ви шукаєте оригінальні рішення для свого бізнесу, ви потрапили точно за адресою!

Де можна застосувати брендований кенді-бар!

Формат солодкого фуршетного столу у фірмовому стилі компанії відмінної підійде для формальних та неформальних подій:

 • Організація корпоративу чи тимбілдингу компанії. Брендована зона у фірмовому стилі допоможе створити настрій та продемонструвати корпоративну культуру у всій її красі!
 • Для участі у конференціях та виставках. Прості роздаткові матеріали: буклети, брошури або флаєри не привернуть належної уваги публіки. Нескладні та недорогі частування, оформлені в корпоративному стилі, допоможуть отримати більше дотиків з потенційними клієнтами.
 • Для проведення промо-акцій та розіграшів! Так само, як і кенді-бар для виставки, солодкий стіл допоможе привернути більше уваги до вашої пропозиції.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Замовити розробку оформлення для кенді-бару ви можете також у нашому івент-агентстві. Ми співпрацюємо з найкращими дизайнерами та точно зможемо підібрати фахівців для оптимального вирішення вашого завдання!

Скільки коштує брендований кенді-бар?

Ціна кенді-бару в Харкові з елементами фірмового стилю відрізнятиметься не тільки у різних івент-агентств, але навіть і в рамках однієї компанії з організації подій, вам зможуть запропонувати як бюджетні рішення, так і кенді-бари з досить високою вартістю.

Насамперед на ціну, звичайно, впливає кількість солодощів, але, крім цього, є ще низка факторів, які варто врахувати при складанні бюджету на цю позицію.

 • Складність десертів. Скільки коштує кенді бар насамперед залежить від того, чим ви його наповните – прості бісквітні тістечка з нескладним кремом або багатошарові десерти з екзотичними фруктами. Якщо ви хочете пригостити великий обсяг відвідувачів за невеликий бюджет, краще віддати перевагу невеликим та нескладним десертам.
 • Складність дизайну та оформлення брендованої зони: чим оригінальніший та індивідуальніший декор кенді-бару, тим вищою буде вартість такої зони.
 • Терміновість виконання. Якщо ви вирішите заздалегідь замовити кенді-бар, ціна теж буде трохи нижчою, ніж якщо ви відправите нам заявку за кілька днів до заходу.

Для того, щоб побачити приклади оформлення брендованих зон з солодощами, звертайтеся до наших менеджерів. Ми безкоштовно прорахуємо вартість вашого запиту та в разі потреби візьмемо на себе всі турботи щодо організації промо-акції. виставки чи конференції.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ