КОРПОРАТИВНИЙ КЕНДІ БАРА (CANDY BAR) У ХАРКІВІ

Корпоративні заходи – це завжди відповідальний та важливий компонент корпоративної культури будь-якого підприємства. Вони показують рівень компанії та допомагають підтримувати настрій усередині колективу. Організація корпоративного свята – це багатокомпонентне завдання, яке вимагає від усіх учасників цього процесу певних знань та навичок.

Дуже добре, що ви потрапили на сторінку до кращого івент-агентства Харкова, яке допоможе вам розібратися з усіма деталями та допоможе як із комплексною організацією події, так і з окремими його частинами.

Корпоративний кенді-бар від Pro100 Event

Кажуть, що перше враження завжди найяскравіше. Ми пропонуємо створити перше враження про ваш новорічний корпоратив або будь-яку іншу корпоративну подію — ювілей компанії, відкриття філії — за допомогою корпоративного кенді-бару.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

 • Солодкі частування для всіх співробітників допоможуть задати тональність свята та піднімуть настрій одразу на потрібний рівень веселощів!
 • Солодкий стіл на корпоратив може бути виготовлений або декорований у фірмових кольорах та стилі компанії. Брендовані елементи допомагають додати індивідуальності та показують ваш уважний підхід до дрібниць.
 • Корпоративний кенді-бар - це можливість догодити всім: це можуть бути правильні солодощі з сухофруктів, фруктові салати, лолі-попси, капкейки, меренгу та багато іншого. Будьте впевнені, тут знайдеться щось смачне як для витончених дам, так і брутальних чоловіків.

Разом з вами ми підберемо потрібне наповнення корпоративного кенді-бару та допоможемо створити оптимальне поєднання ціна-якість!

Корпоративний кенді-бар – ціна?

Скільки коштує та чи інша послуга – це одне з головних питань івент-агентству, кейтерингу чи студії оформлення подій. Універсальної відповіді немає, тому що розробка навіть такого невеликого компонента заходу, як кенді-бар, це завжди індивідуальна робота із замовником.

Що впливає на вартість кенді-бару у Харкові?

 • Час роботи корпоративного солодкого столу — що більше він працює на заході, то більше частування необхідно.
 • Кількість гостей - ми завжди розраховуємо послуги кейтерингу так, щоб у всіх гостей була можливість спробувати кілька різновидів закусок або варіантів солодощів. Тому з кількістю гостей, яких потрібно порадувати, буде змінюватися і вартість кенді-бару на корпоратив.
 • Наповнення кенді-бару може бути найрізноманітнішим: від класичних тістечок до молекулярної кухні. Залежно від складності десертів формується ціна на послуги кенді-бару.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ