ВЕСІЛЬНИЙ CANDY BAR

Весілля - це захід, на якому так багато деталей та особливостей! На цей раз розберемо, чим зайняти гостей під час збору перед церемонією на прикладі весільного кенді-бару!

Кому це потрібно?

Впровадити цей милий і, безумовно, смачний компонент весільної урочистості можна фактично в будь-який формат весільного банкету. Найкраще солодкий стіл на весілля підійде тим парам, які мають на святі такий елемент, як виїзна церемонія.

Гості починають збиратися заздалегідь – за годину – сорок хвилин і їм буде приємно, якщо ви подбаєте про те, щоб скрасити їхнє очікування. Завдяки широкому вибору різноманітних частування, можна підібрати десерти на будь-який смак: від кремово-мусових до супер-шоколадних, від легкої меренги до фруктових нарізок.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Кенді-бар на весілля: основні компоненти

Звичайно, перша відповідь, яка спадає на думку — кенді бар із солодощів! Так, безумовно це так, але є ще кілька компонентів, про які ми зчищаємо6 важливо також поговорити. Отже, кенді-бар - це:

  • Місце розміщення кенді-бару. Це може бути стіл, стелаж, барна стійка або шафа. Все залежить від того, яку стилістику для весілля ви вибрали — якщо це, наприклад, рустик, то круто виглядатиме дерев'яний стелаж. Якщо ж весілля більш класичне, то ваш варіант - стіл, накритий скатертиною. Білої чи іншої кольорової гамі — залежить від ідеї.
  • Задник для кенді-бару. Це важливий елемент солодкого столу на весіллі, про яке багато хто часто забуває. Через це може навіть зіпсуватись загальне враження. Часто кенді-бар використовують як додаткову фото-зону і якщо забути про оформлення задника, то швидше за все ефект вийде зовсім не вау. Для заднього фону весільного кенді-бару можна використовувати друковані банери, дерев'яні ширми або декор із прозорих намистів, наприклад.
  • Флористика та інші елементи оформлення. Незважаючи на те, що всі частування мають естетичний вигляд, звичайно, це не все. Для того, щоб оформлення весільного кенді-бару дійсно було гармонійним і повноцінним, важливо додати до нього квіти або будь-які інші елементи декору, які зв'яжуть ваш кенді-бар концептуально з рештою весілля.
  • Самі частування. Важливо, щоб вони відповідали формату або концепту івента. Ми в Просто Івент дбаємо про те, щоб все було на найвищому рівні, а тому навіть колір, форма та розміри десертів мають значення.

Для того, щоб замовити кенді-бар на весілля вам необхідно заповнити форму зворотного зв'язку або просто набрати по одному з контактних номерів на сайті.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ