КЕЙТЕРІНГ - ВИЇЗНЕ РЕСТОРАННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В ХАРКОВІ

Кейтеринг від Pro100 Event

Кейтерінг та ресторани виїзного обслуговування - тенденція, яка стає все більш актуальною в нашій країні. Ми пропонуємо вам професійний кейтеринг в Харкові. Pro100 Event Agency може організувати для вас повний комплекс послуг з обслуговування заходів різних типів в тих локаціях, де ви хотіли б провести ваш івент.

Що таке кейтеринг?

Послуга кейтерингу - це сукупність послуг офіціантів, барист, кухарів, барменів, організаторів банкетів. Цей персонал сервірує столи, подає зміни страв, пропонує напої, стежить за тим, щоб гостям вистачало напоїв і закусок, прибирає і миє посуд після заходу, і т.д. Кейтеринг також може включати в себе приготування окремих видів їжі і напоїв на місці. Наприклад, якщо захід проходить у форматі пікніка з барбекю, або кава-брейку з гарячими напоями і сандвічами, або свята з "вуличною їжею" і, наприклад, свіжим лимонадом. Всі ці частування готуються швидко, на замовлення кожного конкретного гостя і буквально на його очах.

Завдяки нам, ви отримаєте можливість не тривожитися про проведення вашого заходу: наші співробітники зроблять все, щоб гості могли розважатися і пригощатися стравами і напоями. А відміну від звичайного ресторанного обслуговування в тому, що всі ці послуги можуть надаватися на виїзді - практично в будь-якому місці, а не тільки в конкретному ресторані.

Ви можете замовити кейтерінг на ту локацію, де вам це потрібно: в ваш офіс, у відведений для проведення вечірки особняк, на будь-яку літній майданчик. Іноді виїзну команду запрошують навіть в ресторанний комплекс або кафе на вибір замовника, якщо сервіс закладу не влаштовує за якістю або формату послуг, що надаються. 

Послуги кейтерінгу в Харкові, які ми можемо запропонувати

Існують різні види кейтерінгу. Є можливість замовити кейтерінг "під ключ" - тобто, скористатися послугами різних співробітників і взагалі не брати на себе ніякі клопоти з облаштування "столу" на святі, лише насолоджуючись святковою атмосферою і вчасно пропонованими напоями та закусками. У максимально розширений колектив співробітників для виїзного обслуговування може входити кухар, який буде готувати їжу безпосередньо перед заходом або навіть під час нього, щоб гостям подавалися свіжоприготовлені делікатеси.

Виїзний кейтеринг (Харків) - це кілька стандартних комплексів послуг, що розрізняються в залежності від типів заходів. Скажімо, клієнт може замовити банкет кейтеринг в Харкові - і ця подія буде організовано повністю, від доставки продуктів до миття тарілок. Також у нас є пропозиції щодо організації шведського столу, пікніка, весільного столу, у нас можна замовити каву-брейк або інші кейтеринг послуги.

Можна скористатися будь-якої окремої послугою - наприклад, запросити офіціантів на класичну коктейльну вечірку, відкриття виставки або інше культурна подія, де від них буде потрібно лише пропонувати гостям келихи з алкогольними напоями і підноси з легкими готовими закусками.

Від чого залежить вартість кейтерингу?

Розраховуючи бюджет на якісний кейтеринг, враховують, в першу чергу, тривалість заходу і кількість гостей.

Однак також має значення те, в якому форматі буде відбуватися захід - чи потрібно подавати кожному гостю готові зміни страв, або ж формат передбачає елементи самообслуговування. Так, для організації шведського столу на корпоративі потрібна менша кількість офіціантів, ніж для класичного весільного банкету. Якщо гостям надається можливість самим брати келихи і закуски, то надмірна кількість персоналу може навіть заважати.

Крім того, враховується те, чи буде потрібно готувати їжу на місці, або необхідно тільки сервірувати і подати заздалегідь замовлені готові страви і продукти. А під приготуванням їжі може матися на увазі як створення шедеврів стріт-фуду або авторських коктейлів, так і більш прості завдання - нарізка сендвічів і фруктів, подача кави з кави-машини і т.п. Залежно від складності, в команді може бути кухар високої кваліфікації або просто додатковий співробітник, який впорається з підготовкою до подачі нескладних закусок. Це також позначиться на бюджеті заходи.

ВІП кейтеринг (Харків) - це обслуговування, яке здійснюється швидко і своєчасно, але не створює у гостей враження нав'язливого сервісу.

Замовивши кейтеринг в Харкові у нас, ви можете додатково орендувати переносне ресторанне обладнання, текстильний столовий декор і навіть меблі - наприклад, стільці для фуршетів на свіжому повітрі або вечірок-барбекю.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ