Послуги виїзного персоналу для обслуговування заходів

Щоб свято не стало “головним болем” для організатора, потрібні люди, які вміють чітко, злагоджено та якісно виконувати масу завдань, що включаються до поняття “кейтеринг” – від подачі кави до приготування сендвічів. Кейтеринг від Pro100 Event дозволить вам зосередитись на спілкуванні з гостями, на розвагах, на творчих, освітніх чи ділових аспектах заходу, а не на занепокоєнні про проблеми обслуговування.

На яких заходах потрібний виїзний персонал (кейтерінг)?

Замовити кейтеринг потрібно, якщо на заході планується частування для присутніх, а на обраному для події майданчику немає власного персоналу для приготування чи подачі їжі та напоїв гостям.

Кейтеринг під ключ суттєво змінює підхід до масових заходів. Організатор може знайти будь-який зручний йому майданчик — з гарною акустикою, досить місткий, оснащений необхідною апаратурою, розташований у зручному для всіх місці в місті, — і не хвилюватися, що це не ресторан із працюючою кухнею та штатними офіціантами. Замовивши кейтеринг у Харкові у нас, можна підготувати захід на будь-яку кількість присутніх — і не переживати, що обслуговуючого персоналу не вистачить, можна запланувати івент просто неба — і не змушувати відвідувачів вирішувати питання перекушування та пиття самостійно. Загалом, кейтеринг та ресторани виїзного обслуговування дають організаторам можливість фантазувати, вигадувати нові формати свят та культурних подій, робити інноваційні івенти.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

Замовити банкет кейтеринг у Харкові можна з виїздом персоналу до офісу — на новорічний корпоратив, ювілей керівника чи іншу подію для співробітників. Або ж — на концертний майданчик, де концерт може бути поєднаний із легким шведським столом та частуванням напоями, до галерейного чи музейного приміщення — на фуршет на честь відкриття виставки, тощо.

Виїзний персонал на обслуговуванні банкетів – поширена практика на корпоративах, весіллях, ювілеях. Але на заходах ділового характеру — наприклад, на конференціях, форумах, хакатонах, семінарах чи на івентах, де люди збираються заради мистецтва та творчості — музичних та літературних вечорах, концертах, перформансах, класичні накриті столи недоречні. Але й залишати гостей без частування теж не варто! У таких випадках краще замовити каву-брейк або інші послуги, щоб відвідувачі могли перекусити, не відволікаючись від самого заходу. Зробити чай чи каву, запропонувати канапе, тарталетки, печиво чи тістечка – це також послуга кейтерингу.

Які послуги кейтерінгу можуть знадобитися для ідеального свята?

Види кейтерингу різноманітні, і за запитами замовників можна продумати, що саме повинен робити виїзний персонал на тому чи іншому заході. Стандартний кейтеринг у Харкові – це послуги офіціантів, підготовка їжі до подачі та готування на місці тієї їжі, яка подається буквально “з вогню”.

Але до виїзної команди можуть входити й ті люди, чия присутність на заході буде непомітною для гостей, зате всі помітять результати їхньої роботи. Це, наприклад, декоратори, які прикрасять вуличну або інтер'єрну локацію — наприклад, гірляндами, що світяться, або свічками у вазах; розставлять меблі так, як це потрібно для зручності гостей; займуться сервіруванням столів. Це ті, хто вимиє посуд та очистить ресторанне обладнання після завершення банкету. Це співробітники, які розкладуть (а потім складуть) тенти, вуличні парасольки, шезлонги, складні стільці, надувні іграшки для басейну тощо.

ВІП кейтеринг (Харків) - це обслуговування за нетиповими запитами, у нестандартних локаціях, на заходах з унікальним підходом до кухні та обслуговування. За погодженням із клієнтом, якісний кейтеринг може включати авторську кухню, тобто приготування складних та оригінальних страв прямо на місці, послуги професійних барменів тощо. Вартість кейтерингу в таких випадках дещо вища, ніж стандартний набір послуг у перерахунку на тривалість заходу та обсяг роботи для персоналу.

Також виїзний кейтеринг (Харків) доступний для дитячих заходів — офіціанти, кухарі та декоратори враховуватимуть особливості обслуговування та сервірування столів для маленьких гостей свята.

Що таке кейтеринг, який можна назвати по-справжньому якісним? Це спокій організатора. Вам не знадобиться контролювати кожен крок персоналу, побоюючись, що без вас щось наплутають та зіпсують. Вам не доведеться шукати випадкових людей та довіряти їм якісь завдання на своєму заході, а потім шкодувати про непрофесіоналізм цих працівників. Від вас потрібно лише описати те, що ви хочете від виїзного персоналу, надати план заходу та ознайомити персонал з особливостями вашого приміщення, де відбудеться подія. Далі все зробить наша команда!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ