ПІРАМІДА З келихом шампанського

Яскрава, що привертає увагу до себе і втілення урочистості на весіллі, дні народженні, корпоративному захід або приватній вечірці - це звичайно ж піраміда з келихів шампанського або з коктейлями.

Прикрашена пелюстками троянд гірка з келихів в кілька ярусів - стане центром тяжіння! Де багато хто захоче сфотографуватися на довгу пам'ять в фото та відеозйомки.

Присутність на святі піраміди з келихів не залишить Ваших гостей без уваги. А процес охолодження напоїв харчовим сухим льодом порадує кожного чадним видовищем.

Піраміда з келихів, також звана каскадом чи гіркою з келихів - вибудовується на спеціальний стіл з светодіотним світінням або куб з підсвічуванням.

Завдяки різнобарвному світіння спеціального світлодіодного куба або столу, яке передається на гірку з келихів, піраміда справить на Вас і Ваших гостей неповторний ефект і подарує незабутні враження. Наповнення піраміди шампанським передає всю колірну палітру веселки. Розливаючись стрімко зверху вниз по всій гірці, ярус за ярусом, ігристий напій наповнити променистістю кожен келих.

Шоу наповнення піраміди з келихів шампанським

Професійні бармени перетворять наповнення в захоплююче шоу, приправивши його своєю чарівністю і харизмою. Додавши трохи спецефекта з сухого льоду і вся піраміда буде оповита димом, який додасть таємничості і в той же час викликає захоплення у Ваших гостей. Піраміда може бути прикрашена пелюстками троянд, фруктами або коктейльної вишнею.

Свадебнуая церемонія просто неможлива без келиха шампанського.

компанія «Pro100 Event Agency»Організовує і зробить незвичайну подачу напою в формі піраміди з келихів, як ніхто краще.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ