ВИЇЗНИЙ ЧАЙНИЙ БАР В ХАРКОВІ

Церемонія чаювання - один з культурних маркерів для деякий націй вже протягом тисячоліть. І івент-агентство Pro100 Event, Харків, пропонує вам зануритися в атмосферу цього красивого обряду.

Чайний бар на виїзд - це можливість провести гарний сімейний вечір або романтичне побачення оригінально. Ми подбаємо про те, щоб все пройшло для вас максимально комфортно і зробимо все. Щоб залишити тільки позитивні враження від співпраці! 

У давнину правильно заварений чайний напій вважався ліками, і наші майстри чайної церемонії знають, як провести обряд, щоб виконувати всі традиції.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Які бувають чайні церемонії?

Форматів чайного бару багато, але найпопулярніших - 4 віда.Ви можете вибрати один з них від Просто Івент, адже для того, щоб організувати чайну церемонію на замовлення у насісти все необхідне.

 • Китайська чайна церемонія
 • японське чаювання 
 • Церемонія Гунфу Ча 
 • Чаювання по-англійськи

Ви можете замовити чайну церемонію на вибір для відпочинку в колі найближчих, або ми можемо організувати відразу кілька зон чайної церемонії, що стане незвичайною інтерактивної зоною для корпоративу.

Чому варто замовити чайну церемонію в Харкові у нас?

Pro100 Event Agency - агентство заходів під ключ, тому все, що ми робимо, будь токомплексная організація корпоративу або проведення чайної церемонії, ми робимо від Адо Я. 

 • Ніякого занепокоєння про чашечках, столиках або ложечкою - ми все привозимо з собою!
 • У нас є тематична реквізит і посуд для організації чайної церемонії на виїзд. Деталі створюють настрій!
 • Тільки висока якість - обов'язкова умова всіх проведених нами чайних церемоній.
 • Замовляючи чайний бар в Харкові на виїзд, ви обов'язково отримаєте тематичні солодощі або закуски до чаю. У кожної культури це щось своє - печиво, сендвічі або цукерки.
 • Високий рівень професіоналізму наших майстрів допоможе зробити обряд чаювання особливо вишуканим.

На яке свято можна замовити чайний бар в Харкові?

Замовити виїзний чайний бар можна для домашнього застілля, сімейного свята або дівич-вечора в колі близьких подруг. Цей обряд відмінно впишеться в затишний вечір з подругами і допоможе всім розслабитися після напруженого робочого тижня.

Також замовити чайну церемонію можна при знайомстві з іноземними партнерами, наприклад, з Японії, Китаю або Індії. Якщо ви думаєте, як справити враження на бізнес-партнерів, то така данина їх традиціям точно доведеться їм до смаку.

Чайна церемонія - це один з варіантів проведення зустрічей для прихильників здорового способу життя, адже хороший чай допомагає підтримувати в тонусі і фізичний і моральний стан.

Якщо вам необхідна консультація по підбору інтерактивних зон для корпоративу, підготовці бізнес-івенту або ж приватного сімейного свята - зв'яжіться з Просто Івент і у вас будуть відповіді на всі запитання.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ