Що ви отримуєте при замовленні бармена на виїзд

Приготування напоїв – це мистецтво, яке дозволяє створити атмосферу, підняти настрій та навіть стати елементом шоу-програми на свято. Якщо ви вирішили замовити виїзний бар чи барний кейтеринг на свою подію, наша компанія з організації подій наполегливо рекомендує замовити бармена на виїзд. Про те, які переваги це дає, читайте у статті нижче.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Бармен на виїзд у Харкові – гарантія гарного настрою

Жодне свято не обходиться без коктейлів та напоїв. Це може бути як алкогольний бар, так і барна стійка із безалкогольними коктейлями.

Який формат ви не обрали б, без бармена на захід нічого не вийде!

 • Приготування напоїв відбувається на очах. Якщо замовити бармена для обслуговування заходуВи можете спостерігати за тим, з чого складається той чи інший напій, які в нього входять інгредієнти і в якій кількості.
 • Ви отримаєте максимально свіжі напої.
 • Якщо замовити бар із готовими коктейлями, безумовно, ви також отримаєте смачні та красиві напої, але багато інгредієнтів з часом можуть втратити свої властивості. Наприклад, газування, содове, шампанське або просікко втратить свою "шипучість".
 • Бармен на корпоратив або день народження - Це додатковий спосіб розважити гостей. Адже приготування напоїв це ціле мистецтво з використання шейкерів, безлічі пляшечок і навіть вогню. За роботою професійних "змішувачів" напоїв спостерігати цікаво та захоплююче.
 • Приготувати напій на смак. Солодкий, солоний, кисло-солодкий, із гостринкою. Загалом, виконати практично будь-яку вашу гастрономічну примху.

Як можна оформити барну стійку?

Враховуючи наш комплексний підхід до проведення та організації свят, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам не просто замовити барну стійку на корпоратив чи для виїзного фуршету, а й тематично оформити її.

 • Ми можемо підібрати флористику чи геометричні елементи для оформлення весільного бару. В такому випадку бармен на замовлення буде працювати в класичній формі або навіть (за вашим бажанням) смокінгу. Якщо у вас тематичне весілля, ми підберемо вбрання під завдання.
 • Створити брендовану барну стійку для корпоративного заходу чи виставки. Робота бармена в цьому випадку не лише подарує гарний настрій гостям на заході, а й сприятиме популяризації бренду.
 • Дитячий безалкогольний бар може перетворитися на космічний корабель, лабораторію або чарівний замок. А бармен для дитячого свята у чарівника або божевільного вченого. Повірте, таке оформлення свята в Харкові дасть святковий настрій усім гостям!

Ціна бармен на виїзд з барною стійкою залежить від багатьох факторів, таких як тривалість оренди, складність коктейлів та їх компоненти. Ми підберемо варіант саме для вашої події та вирішимо будь-яке найскладніше івент-завдання.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ