ВИЇЗНИЙ ХІМІЧНИЙ БАР У ХАРКІВІ

Хочете здивувати гостей на святі буквально з першої миті?

Коктейльний бар на виїзд з дуже оригінальною подачею та незвичайними напоями – елемент шоу-програми, який зробить вашу подію яскравішою, емоційнішою та цікавішою.

Pro100 Event Agency пропонує до вашої уваги хімічний бар на замовлення для проведення найрізноманітніших свят:

  • Дитячий День Народження для підлітків стане захоплюючою пригодою для хлопчиків та дівчаток. Спеціально для такого формату свята ми підберемо корисні та смачні напої, які, до того ж, виглядатимуть видовищно та незвичайно. Замовити хімічне шоу разом із коктейльним баром на виїзд – це можливість не лише розважити хлопців, а й прищепити інтерес до науки.
  • Welcome-Bar для дорослого Дня народження. Організація концептуальних свят – це довгостроковий тренд у світі івент-індустрії. Тому, якщо у вас планується ювілей, ви можете легко провести його у форматі «Подорож у майбутнє» або відвідування наукової лабораторії божевільних хіміків. Такий формат свята підійде не лише для молодого покоління, повірте досвіду Просто Івент – гості будь-якого віку будуть із захопленням спостерігати за хімічним баром із коктейлями на замовлення чи за науковим шоу. До того ж, наші бармени-вчені можуть «нахімічити» дуже багато смачного, цікавого та незвичайного.
  • Інтерактивна зона для корпоративу Свята компаній однозначно стають яскравішими, якщо доповнити їх незвичайними зонами для розваг гостей. Хімічний бар на замовлення може бути розрізненням для співробітників перед початком основної програми або повноцінним елементом шоу.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У чому особливість хімічного бару із коктейлями?

Коктейль-бар на святі з барним шоу завжди додають події яскравих емоцій, а якщо до навичок змішування напоїв додати ще трохи видовищності, ми отримуємо хімічний бар! Наші артисти використовують різні хімічні елементи для того, щоб викликати гарні та незвичайні реакції.

Напої на ваших очах змінюють колір, димляться чи спалахують. Все це виглядати дуже незвично. До того ж, ми можемо заздалегідь сервірувати стіл з коктейлями за допомогою пробірок або колб. Погодьтеся випити «Зеленого мексиканця» із пробірки – звучить незвично? Тому поспішайте забронювати хімічний бар у Харкові для свого свята, якщо хочете здивувати своїх друзів чи колег.

Чи безпечний хімічний бар для здоров'я?

У багатьох із нас слово «хімічний» асоціюється із чимось шкідливим для здоров'я. Проте, в компанії Pro100 Event Agency завжди турбуються не лише про красу, а й про безпеку всіх своїх атракціонів на замовлення чи виїзного кейтерингу.

Усі напої, які будуть піднесені гостям – абсолютно нешкідливі. Ми спеціально підбираємо такі хімічні досліди, які не псують склад продукту та не створюють жодних труднощів для наших гостей.

Деякі компоненти, які не можна вживати, наші хіміки-бармени можуть використовувати тільки для антуражу і вони в жодному разі не потраплять до вас на стіл.

Замовити хімічний у нас ви можете за телефоном чи через сайт. Якщо вам потрібна докладна консультація або у вас виникли питання, яка вартість хімічного бару на виїзд, чи можна вибрати самостійно напої для барного кейтерингу чи якісь технічні вимоги до майданчика, де проходитиме хімічне шоу – ми із задоволенням проведемо для вас особисту або онлайн-зустріч .

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ