Як замовити Бармена на виїзд

Послуга “бармен на виїзд у Харкові” — незалежно від пори року та тематики — топ продажів. Бармена на виїзд замовити можна, як на корпоратив, так і для приватної події, безалкогольний бар буде доречний на дитячому святі, а щоб прикрасити хлопчак чи ювілей підійде бармен-шоу.

У Просто Івент організація роботи бармена — це ціле мистецтво, адже ми завжди стежимо за тим, щоб усе було максимально близьким до ідеалу: від зовнішнього вигляду бармена на святі до наповнення коктейлів та їхнього декору.

Як замовити бармен на виїзд у Харкові?

Для того, щоб ваше свято стало яскравішим, динамічнішим та яскравішим завдяки роботі бармена на заході, вам достатньо визначитися з датою та місцем проведення свята та набрати за телефоном, вказаним на сайті компанії Pro100 Event, наших менеджерів.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші фахівці з організації корпоративів і не тільки допоможуть вам:

 • Розрахувати точну вартість барної стійки на замовлення разом із барменом.
 • Запропонують різні варіанти наповнення бару: від найпростіших та найдоступніших напоїв до дорогого елітного алкоголю.
 • Проконсультують з усіх необхідних для комфортної роботи бармена моментів. Ви не переживатимете про підключення барної стійки, доступ до електрики або про інші технічні аспекти. Ми всі обговоримо та вирішимо заздалегідь.
 • Допоможуть оптимізувати витрати на роботу бармена на заході, ціна якого може суттєво залежати від тривалої роботи та кількості гостей на івенті.

Вартість бармена на виїзді Просто Івент — це максимально вигідна пропозиція у співвідношенні ціна-якість.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Що ще можна включити до програми бармен на виїзд?

Само собою для роботи бармена на вашому івенті потрібна барна стійка. Якщо вона є в ресторані або комплексі, де ви плануєте провести свято - це чудово, але в багатьох випадках краще замовити барну стійку в оренду від нашої компанії, що гарантує сучасність та технологічність обладнання.

Послугу “Бармен на виїзд у Харкові” можна додатково укомплектувати такими послугами з супроводу та оформлення свят:

 • Прокат барної стійки. Ви можете вибрати саме ту, яка прийде вам найбільше до душі і найкраще впишеться в інтер'єр новорічного корпоративу, весілля або будь-якого іншого свята.
 • Оформлення барної стійки та тематична форма бармена. Залежно від концепту та стилістики події, ми можемо підібрати одяг, а також елементи декору. Це зробить зону бару не тільки місцем, де всі гості вашого новорічного свята чи фуршету зможуть пригоститись вишуканими напоями, а й фотозоною.
 • Бармен шоу на свято. Ми знаємо, що замовити послуги бармена на виїзд і не замовити бармен-шоу це фактично злочин. Всі наші фахівці можуть працювати з вогнем, рідким азотом чи сухим льодом. Повірте – це видовище дивує!

Якщо ви роздумуєте над тим замовити бармена на виїзд для заходу чи ні — звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо вам прийняти оптимальне рішення.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ