Як замовити Смузі-Бар на виїзд

Напій смузі - це популярний тренд останніх декількох років. Ми готуємо смузі вдома та насолоджуємося їм на заходах, але для багатьох досі залишається питанням, де та як замовити смузі-бар на виїзд?

На питання “де”, ми сміливо відповідаємо – найкраще замовляти бар зі смузі на виїзд через наше івент-агентство, бо ми працюємо лише з перевіреними підрядниками, постійно оновлюємо базу та обираємо найкращих у своїй сфері.

А як замовити смузі у Харкові — розповімо у цій статті.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Замовити бар із смузі від Pro100 Event дуже просто!

Для того, щоб оформити замовлення на приготування та доставку найсмачніших смузі достатньо зробити лише пару елементарних дій:

  • Зв'язатися з менеджерами івент-агентства у Харкові чи Києві. Це можна зробити телефоном на сайті, через форму зворотного зв'язку або в месенджерах. Вибирайте варіант, який вам найзручніше.
  • Знати деталі замовлення – дату, кількість, а також приблизний склад: фруктові чи овочеві смузі ви хочете? А можливо, ви хотіли б замовити детокс-смузі? Якщо ви ще не знаєте, які замовити напої для своєї події, наші менеджери допоможуть вам розібратися з усіма питаннями і підберуть найкращий варіант.
  • Визначитись із місцем доставки. Для того, щоб насолодитися смаком дивовижних смузі-напоїв, важливо розуміти, куди буде доставлена доставка. Якщо ви також ще не визначилися, де відсвяткувати літній корпоратив чи як здивувати дитину на День народження, ми завжди раді проконсультувати наших дорогих клієнтів.
  • Оформити замовлення та чекати. Ми все зробимо на найвищому рівні і, звісно, вчасно. Адже ми працюємо із заходами різного масштабу: від невеликих приватних подій до тисячних корпоративів. Отже, знаємо важливість своєчасності і точності.

Смузі від Просто Івент – це гарантія якісного продукту та сервісу!

Для нас важливо у нашій роботі — все. Від свіжості продуктів до вигляду барменів на святі. Саме тому ми можемо впевнено говорити про гарантію кращих напоїв у Харкові.

Наші клієнти – це люди з високими вимогами до послуг івент-сфери, і ми намагаємося їм відповідати. Для нас організація свят, їхній супровід, а також їхня координація — це улюблена справа, якою ми годимося і горимо.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

    Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

    ВАШЕ ІМ'Я

    ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ