Корисність Смузі-Бара

Напої на свято – це може бути не лише весело та красиво, а й корисно! Як? Можливо, спитайте ви. Замовте смузі-бар на виїзд і ви все дізнаєтесь! У нашому арсеналі барного кейтерингу ви знайдете чудовий смузі-бар з величезним асортиментом напоїв із фруктів та овочів, які допоможуть зробити свято приємнішим, здоровішим та смачнішим!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Користь від смузі на замовлення

Для того, щоб перевірити, чи правда смузі-бар на вашому заході - це гарне рішення для тих, хто стежить за своїм здоров'ям та харчуванням, ми пропонуємо просто ознайомитися з кількома аргументами на користь оренди бару зі смузі на ваше свято.

 • Покращує обмін речовин та травлення. Завдяки тому, що всі продукти у складі смузі мають нещільну консистенцію, вони легко засвоюються і навіть допомагають очищати організм від усього непотрібного.
 • Замовити смузі – це гарантовано покращити настрій на весь день, адже завдяки вітамінам, що містяться у фруктах, ви отримуєте великий заряд енергії та корисних елементів.
 • Невелика калорійність смузі-бару на виїзд – це ще один аргумент для тих, хто слідкує за своїм харчуванням. Смузі з морозивом, звичайно, буде винятком з цього правила, але ви можете вибрати вміст коктейлів на власний розсуд.
 • Легка альтернатива швидким перекусам як у звичайні дні, так і на святі: корпоративі компанії, презентації чи відкритті філії
 • Якщо у вашій компанії пропагується здоровий спосіб життя, то смузі-бар буде доречним.

Плюси вживання смузі можна перераховувати дуже довго, адже це універсальний напій, як для дітей, так і для дорослих. А можливість міксувати будь-які інгредієнти допомагає створювати неповторні напої на будь-який смак.

Для того щоб замовити смузі-бар не потрібен привід!

Смузі на замовлення можна придбати не тільки для весільного фуршету або як перекус під час літнього корпоративу. Смузі-бар - це смачне та корисне частування на кожен день:

 • Замовити смузі-бар в офіс. Як заохочення або додаткова мотивація для співробітників, з приводу і просто на честь гарного дня. Співробітники будуть 100% вдячні за такий сюрприз до офісу.
 • Замовити смузі як корисний перекус під час роботи над проектом або професійним завданням. Якщо у вас креативна команда, якій необхідно багато і часто вирішувати складні інтелектуальні завдання - смузі-коктейль допоможе зробити цей процес легшим та приємнішим!
 • Смузі-бар для сім'ї - це чудова можливість смачно провести час у компанії найближчих. Плануєте вихідні із родичами? Подбайте про їхнє здоров'я та настрої за допомогою смузі-бару від Pro100 Event.

Для того, щоб дізнатися, якою буде ціна смузі-бару, зверніться до наших менеджерів. Вони допоможуть знайти відповіді на всі питання від підбору барного кейтерингу на виїзд до організації події "під ключ".

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ