Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(3 votes)

Для наших постійних клієнтів і тих, хто потрапив на сторінку вперше, пропонуємо новорічне диво з доставкою!

Досвідчені Дід Мороз і Снігуронька вже репетирують виступу до Нового року бичка і поспішають привітати самих слухняних і добрих. Замовте казку в свій будинок від Pro100 Event!

Дідусь Мороз додому ... і не тільки!

У нашому агентстві з проведення свят, ви можете оформити замовлення як на підготовку заходу під ключ, так і окремі компоненти події. Взимку найбільшою популярністю, звичайно, користуються Дід Мороз і Снігурка на будинок. Однак, замовити свято можна не тільки в квартиру або в заміський будинок!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

  • Вітання в офіс! Якщо ви хочете порадувати співробітників незвичайним зверненням головні герої будь-якого новорічного заходу до ваших послуг. Дід Мороз і Снігуронька в офіс можуть не тільки на словах привітати всіх працівників, а й подарувати корпоративні подарунки або навіть провести кілька інтерактивів!
  • Вітання на будинок! Це найпопулярніша послуга, адже всі ми віримо, що саме Дідусь Мороз приходить до нас додому і складає подаруночки під ялинку. Уявіть, як радий буде ваш малюк, побачивши на порозі того самого героя з мультфільмів і чарівних оповідань.
  • Вітання Снігурки та Діда Мороза для малюків. У нас ви можете з замовити для дитячого ранку в рамках студії або гуртка, спортивної секції або розвиваючих класів.
  • Онлайн-привітання Діда Мороза! Так-так, дідусь став дуже сучасним і може привітати вас, вашої дитини або колег по зуму або скайпу! Для такого формату поздоровлень у нас підготовлений спеціальний сценарій, щоб все пройшло максимально атмосферно!

Якщо ви ще не впевнені, до кого звертатися - в Pro100 Event знайдуть рішення будь-яких святкових питань і завдань. Разом з вами ми створюємо новорічне диво!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Як замовити привітання на Новий рік від Діда Мороза?

Перш за все, важливо розуміти, що багато що залежить від дати і часу привітання!

Найпопулярніше час - 31 грудня. А значить, якщо ви хочете забронювати цю дату, то краще зробити це вже прямо зараз. Наберіть наших менеджерів і вони підкажуть вам вільний час, розкажуть більше подробиць, як проходить привітання і які додаткові послуги може запропонувати наша студія для святкування головної події року!

  • Визначтеся з форматом привітання: ви хочете замовити Снігурку і Діда Мороза в офіс, Додому або на корпоративний вечір!
  • Виберете дату, а також бажаний час привітання. Денний час зазвичай менш завантажене, тому, якщо є така можливість, плануйте візит чарівних гостей раніше.
  • Зв'яжіться з нашим менеджером і уточніть можливість броні і її умови. Ми постараємося підібрати для вас оптимальне рішення. У нас широкий вибір костюмів, а також артистів, тому, можете бути впевнені з Pro100 Event Agency свята бути беззастережно!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Previous Post Новорічний Казковий Квест від Святого Миколая
Next Post Як правильно відсвяткувати Новий рік 2023 року?

Залишити відповідь