Rate this item
  • 5.00 / 5 5
(4 votes)

Згуртований колектив - запорука успішної роботи та маленької компанії, і великої корпорації. Коли співробітники натхненні і мотивувати, вони виконують завдання будь-якої складності! Як зробити команду продуктивніше? Замовити веселий тимбилдинг на природі в форматі квесту у Pro100 Event Agency!

Як проходить квест для компанії в Харкові

Для кожної команди ми придумуємо індивідуальний сценарій квесту, щоб кожен співробітник зміг проявити свої здібності і по максимуму взаємодіяв зі своїми колегами. Потім вибираємо красиву локацію на природі. Це може бути мальовнича галявина біля озера, територія гольф-клубу або база відпочинку. Головне - свіже повітря, багато зелені і мальовничі краєвиди.

Ведучий ділить учасників квесту на 2 команди і дає підказки, які допомагають знайти головне завдання. Ну а далі починається найцікавіше! Команди змагаються між собою, проходять різні випробування на логіку, фізичну підготовку, креативність і командоутворення, щоб дістатися до фіналу і виконати завдання.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг - Живий Квест

Командний тимбилдинг в форматі квесту наповнений рухливими активностями та ексклюзивними іграми, на зразок гігапонга і фрісбі гольфу. Ми намагаємося чергувати випробування, щоб учасники змогли перепочити, а потім вступити в бій з новими силами. Наприклад, після танцювального баттла можна пограти в настільні ігри та трохи попрацювати головою. Потім перевірити себе на влучність у тирі, а після увірватися в футбольний міні-матч.

В рамках одного квесту учасники танцюють, бігають, стрибають, підключають логіку, гнучкість, фізичну підготовку. І все це під веселу музику, смішні коментарі ведучого і на тлі неймовірної природи. Після такого відпочинку хлопці повертаються в офіси окриленими!

командний квест - найпопулярніший тимбилдинг в Харкові, Києві і інших містах України. Це можливість відпочити душею і тілом, краще пізнати своїх колег і скинути накопичився стрес.

Pro100 Event Agency із задоволенням організує для вас індивідуальний тимбилдинг!

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Тимбилдинг - Живий Квест

Previous Post Тимбилдинг для IT-компанії
Next Post ФК «Шахтар» - Чемпіони України (2018/2019)

Залишити відповідь