Міми НА ВАШ СВЯТО

міми - творці однієї з найдавніших форм сценічного мистецтва. Вони відточували свою майстерність ще на площах давньогрецьких полісів і в палацах римських патриціїв. Є теорія, що саме міми - родоначальники всій світовій драми ... А яких висот досягла пантоміма завдяки Чарлі Чапліну, Полунінскім «лицедіям»І іншим сучасним артистам! Сьогодні міми - це професійні актори, Які вже витратили сатиру, пластичну мініатюру, пантоміму, інтерактивне шоу та інші видовищні жанри.

Міми на свято - неординарна і цікава ідея для організації неповторного святкового заходу. Артисти додадуть вашому вечора трохи вишуканої помпезності і аристократичним витонченості, зустрічаючи гостей експозиціями з живих статуй або комічними пластичними етюдами. Вони приємно здивують і розвеселять будь-яку публіку, залишивши яскраві враження в пам'яті запрошених. класичні чорно-білі образи або експресивні кольорові персонажі неодмінно стануть тією самою родзинкою, яка перетворить ваше торжество.

Міми на свято - креативний підхід до створення невимушеної і творчої атмосфери заходу будь-якого рівня.

Мім шоу на свято і корпоратив

мистецтво пантоміми знову набуває популярності у організаторів різноманітних урочистих заходів. мім шоу приваблює публіку і організаторів неповторними і ексклюзивними номерами, а також здатністю надати святу унікальний стиль. Артисти пластичного жанру можуть розіграти незвичайний спектакль, розповісти цілу історію за допомогою мови тіла.

На які заходи можна запрошувати майстрів пантоміми?

 • участь справжнього міма в рекламній акції неодмінно приверне увагу споживачів до демонстрованим товарам і послугам.
 • Виступ клоунів мімів на корпоративі розвеселить співробітників, дозволить відволіктися від робочої суєти і повсякденних проблем.
 • Гості довго будуть з інтересом розглядати фотографії, згадуючи відвідали новорічну вечірку виконавців пантоміми.
 • Під час весільних гулянь міми можуть брати участь у викупі нареченої, розважати публіку під час фото і відеозйомки молодят, показувати фокуси і вручати призи.
 • На дитячих і дорослих дні народження, заходах, На які збирається велика компанія, майстри пластичного жанру можуть підготувати сценки і комічні номери, а також розважати окремі групи гостей, виконуючи пародії і ліричні етюди.

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ