АРТИСТИ ОРИГИНАЛЬНОГО ЖАНРА І ОРИГІНАЛЬНІ ШОУ ХАРКІВ

Замовити артиста на свято в Харкові - це можливість зробити подія більш яскравим і нестандартним. В івент-агентстві Просто Івент, Ви знайдете найповнішу базу артистів будь-якого формату: від співака на весілля до представників оригінального жанру. Ми дбаємо про те, щоб наші підрядники надавали тільки найякісніші послуги.

Коли потрібні артисти оригінального жанру на свято?

оригінальний жанр - це, простими словами, всі ті, кого ви могли б зустріти, прийшовши в цирк: віртуози-акробати, ризикові повітряні гімнасти, кумедні клоуни, фокусники та шаржиста. Завдання цих людей створювати гарний настрій, дарувати атмосферу і дивувати.

Саме тому замовити орігінальніков можна коли:

 • Думаєте, як зробити свято особливим і здивувати гостей.
 • Коли ви вже бачили багато варіанти виступів на святах і шукаєте різноманітності.
 • Коли у свята є певна тематика і хочеться підкріпити її тематичної шоу-програмою.
 • Завжди, коли хочеться гарного настрою.

Фокусник на весілля, аніматори для корпоративу, живі статуї на конференцію, акробатичне шоу для відкриття програми - все це артисти оригінального жанру, яких ви побачите на цій сторінці Pro100 Event.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

У розділі "Артисти оригінального жанру":

 • Широкий вибір аніматорів для дитячого та дорослого свята. Від смішних і забавних мультиплікаційних образів до стильних і яскравих неонових або дзеркальних статуй.
 • Давно полюбилося нашими клієнтами розвага для корпоративу і весілля - це виступи фокусників. Ілюзіоніст на зустріч гостей з блоком мікромагії - це чи не обов'язкова частина програми на сучасних весільних проектах.
 • Замовити клоуна або міма в Харкові також можна через наш сайт. Мистецтво веселити публіку - завжди буде в тренді.
 • Знакові події прикрашають живі статуї - срібні або золоті. ці артисти оригінального жанру на замовлення завжди викликають захват!
 • Також в цьому розділі представлені послуги шаржистів і художників. Шаржі на гостей або повноцінна картина про пару - стануть оригінальним сувеніром з події, який збережеться на довгі роки.

У ВАС Є ПИТАННЯ ?! ХОЧЕТЕ, ми вам передзвонимо?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться протягом 10-15 хвилин!

Якщо ви шукаєте незвичайну програму для корпоративного свята або сімейного торжества - можете також зв'язатися з менеджерами, а вони підберуть варіанти, виходячи з побажань.

Також важливим фактором вибору є ціна артистів на свято, тому ми пропонуємо широкий асортимент підрядників, де кожен знайде своє!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ