АЕРОХОККЕЙ

Є ігри, які ніколи не застаріють!

Гра на виїзний захід чи корпоратив для тих, хто любить класику та гарний настрій!

Аерохокей в оренду – чудовий спосіб розважити гостей під час корпоративу або презентації, для приватних та подій компанії, для великих івентів та маленьких свят. Універсальний метод, чим зайняти всіх від наймолодшого до найдосвідченішого вашого гостя!

Прості правила гри

Основна перевага аерохокею – максимальна простота та зрозумілість. Вам не потрібно ламати голову над логічними завданнями чи продумувати тактику. Тут все вирішує спритність та швидкість реакції! Забивайте голи своєму противнику, набирайте очки і ставайте чемпіоном аерохокею.

Як показує наш досвід з проведення та організації свят – оренда атракціонів та точок активності – це те, що робить будь-яку подію яскравішою та створює легку атмосферу. Аерохокей у Харкові допоможе зняти напругу між гостями, якщо вони мало знайомі. Також, аерохокей стане чудовою розвагою для дітей на святі. Нехай дорослі відпочивають і не думають про те, чим би зайняти малечу.

Час оренди: 4 години

У вартість входить:

 • монтаж і демонтаж
 • робота інструктора

Технічні вимоги:

 • майданчик для встановлення 2,5 х 1,2 х 1 м.
 • електрика 220 В або генератор

додатково:

 • доставка прораховується окремо

Разом веселіше!

У вартість оренди аерохокею входить робота інструктора, який також зможе виступити суддею. Можна влаштувати справжній чемпіонат, у якому переможе найвправніший. Погодьтеся, подібна забава – хороша ідея для легкого та ненав'язливого проведення часу?!

Оренда атракціону на захід разом із командою Просто Івент – це легко і просто, адже наша турбота це:

 • Монтаж та демонтаж атракціону на свято
 • Дотримання технічних вимог майданчика
 • Проведення гри згідно з правилами та технікою безпеки
 • Транспортування
 • Хороша атмосфера на будь-якій події

Вам залишається лише отримувати задоволення. Все вище перераховане відноситься не тільки до аероккею в оренду, але і до всіх без винятку точок активності в Харкові.

Оренда атракціонів: Ціна

Питання, яке хвилює більшість замовників. Ми завжди працюємо для своїх клієнтів, тому прагнемо максимально доступних цін. Неважливо, замовляєте ви у нас повноцінну організацію свята або лише орендуєте обладнання чи ігри. Вартість оренди атракціонів у Харкові залежатиме від кількості годин роботи гри, місця проведення заходу та складності точки активності. Для наших постійних клієнтів та тих, хто замовляє свято під ключ у нас, діють постійні знижки та спеціальні пропозиції. Щоб дізнатися більше – телефонуйте нам і ми допоможемо вам вирішити всі питання!

Наші контакти

Форма зворотного зв'язку

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші оператори обов'язково з Вами зв'яжуться!

  Введіть ваше Ім'я та Номер телефону, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  ВАШЕ ІМ'Я

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ